Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank sonrası ING Bank'ta emekli promosyonu rakamını yükseltti!

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank sonrası ING Bank'ta emekli promosyonu rakamını yükseltti!
Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank sonrası ING Bank'ta emekli promosyonu rakamını yükseltti! - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklama ile kamu bankalarının emeklilere ödemiş oldukları promosyon rakamı...

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank sonrası ING Bank'ta emekli promosyonu rakamını yükseltti! - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklama ile kamu bankalarının emeklilere ödemiş oldukları promosyon rakamı yükseltilmişti. Kamu bankaları promosyon tutarını 5 bin liradan 12 bin liraya çıkartırken gözler özel bankaların yapacakları açıklamaya çevrilmişti.

Konu hakkında beklenen ilk kampanya güncellemesi ING Bank'tan geldi. ING Bank emekli maaşı promosyonu paketinde artışa gitti. Ancak toplam ödenen promosyon rakamı değişmedi. ING Bank net promosyon rakamını yükseltirken, ek promosyon rakamını düşürdü ve toplamda ödeyeceği rakamı aynı tutmayı başardı. ING Bank yapmış olduğu güncelleme ile en yüksek promosyon ödeyen banka olmaya devam etti.

ING BANK EMEKLİ PROMOSYON NİSAN 2024 KAMPANYASI AÇIKLANDI! 

ING Bank tarafından yapılan açıklamada "SGK (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 12.000 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Ayrıca Otomatik Fatura Talimatı'nıza 3.000 TL’ye varan ek nakit promosyondan yararlanarak toplamda 15.000 TL'ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Yeni emekliler ve EYT ile emekli olanlar da, emekli maaş promosyonundan yararlanabilirler." denilerek ek promosyon tutarı koşulsuz net promosyon rakamı olarak 12 bin TL şeklinde açıklanırken ek promosyon rakamı ise 3 bin TL olarak revize edildi.

Daha önce uygulanan kampanyada ise hatırlanacağı üzere ING Bank emekli promosyonu olarak 10 bin TL ödüyor, otomatik ödeme talimatı veren emekilere yönelik olarak 5 bin TL daha ek promosyon ödemesi yaparak toplamda rakamı 15 bin TL olarak hesaplara yatırıyordu. Net promosyon rakamı kamu bankalarında olduğu gibi 12 bin TL'ye çıkartılırken artan bu bölüm ek promosyondan düşüldü ve toplam rakam yine 15 bin TL seviyesinde tutuldu.

MAAŞA GÖRE YENİ PROMOSYON TUTARLARI NE KADAR, 10.000 TL EMEKLİ AYLIĞI OLAN BİR EMEKLİYE KAÇ TL PROMOSYON ÖDENİYOR?

Açıklanan yeni promosoyn rakamlarına göre ING Bank maaşa göre hesaplanmak üzere:

10.000 TL’ye (10.000 TL hariç) kadar ise 5.000 TL,

10.000 TL - 15.000 TL (15.000 TL hariç) arası ise 8.000 TL,

15.000 TL - 20.000 TL (20.000 TL hariç) arası ise 10.000 TL,

20.000 TL ve üzeri ise 12.000 TL nakit promosyon ödemesi yapacak. Emeklinin imza atması halinde promosyon ilk emekli aylığı ile beraber ek ödeme olarak hesabına yansıtılacak. Emeklinin devam eden promosyon sözleşmesi varsa bu tutar promosyondan düşülerek hesabına geçecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.