SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Finans

20 milyon kişiyi doğrudan etkileyecek REKOR ZAM açıklandı! SON DAKİKA zamlandı 80 TL oldu

Yayınlanma:
20 milyon kişiyi doğrudan etkileyecek REKOR ZAM açıklandı! SON DAKİKA zamlandı 80 TL oldu

20 milyon kişiyi doğrudan etkileyecek REKOR ZAM açıklandı! SON DAKİKA zamlandı 80 TL oldu – Seçimden sonra beklenen zam yağmuru çok daha şiddetli bir şekilde başlarken peş peşe açıklanan zamlara 5 Nisan 2024 Cuma günü itibari ile bir yenisi daha eklendi.

Son dönemde fiyatı en çok zamlanan ürünlerin başında yer alan sigara fiyatlarına peş peşe gelen zam haberleri ile dün yapılan 9 TL’lik zammın ardından bugünde bir başka sigara grubuna 5 liralık yeni zam açıklandı. Yeni zammın ardından Philip Morris sigara grubunda yer alan en pahalı sigara fiyatı 67 TL’ye yükselirken en ucuz sigara fiyatı ise 60 TL oldu. Sarmalık tütün fiyatı ise 80 liraya ulaştı.

SİGARA FİYATLARINA SON DAKİKA ZAM! PHİLİP MORRİS SİGARAYA ZAM GELDİ Mİ, NE KADAR GELDİ?

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBYD) Başkanı Erol Dündar, resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla yeni sigara zammını duyurdu. Dün gelen sigara zammı sonrası başka bir grubun daha fiyatları yükseldi. İşte, 5 Nisan 2024 sigara zammı sonrası en ucuz ve en pahalı sigara fiyatları listesinde son durum…

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla bir sigara grubuna daha zam geldiğini bildirdi. Dündar zammın ardından geçerli olan yeni sigara fiyatlarını da duyurdu. 5 TL’nün üzerinde yapılan son zamla birlikte Philip Morris sigara grubundaki en ucuz sigara fiyatı 60 TL’ye çıktı. En pahalı sigara ise 67 TL oldu.

Sigara fiyatlarına gelen zam 5 Nisan 2024 Cuma günü yani bugün itibari ile geçerli olacak. Sigaraya paket başına bu grupta 5 TL zam gelirken hatırlanacağı üzere dünde bir başka sigara gruuna paket başı tam 9 TL’lik zam yapıldığı ilan edilmişti.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz