SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Akaryakıt Fiyatlarına Yeni Zam Geldi

Son zam haberine göre, akaryakıt fiyatlarına 95 kuruşluk bir artış daha geldi.

Yayınlanma:
Akaryakıt Fiyatlarına Yeni Zam Geldi

Son zam haberine göre, akaryakıt fiyatlarındaki artışın devam ettiği ve benzinin litre fiyatına 95 kuruş zam yapılacağı belirtilmiş. İstanbul’da yeni zam sonrasında benzinin litre fiyatının 39,33 TL, Ankara’da 39,99 TL, İzmir’de ise 40,20 TL olacağı öngörülmüştü.

Motorin fiyatları ise şu an için bir zam beklentisi taşımıyor. Daha önceki zamlarla birlikte İstanbul’da motorinin litre fiyatı 41,65 TL, Ankara’da 42,38 TL, İzmir’de 42,59 TL seviyelerine yükselmişti.

İLGİLİ HABER ENAG Şubat Ayı Yıllık Enflasyonu Yüzde 122 Olarak Açıkladı
Son zam haberine göre, akaryakıt fiyatlarına 95 kuruşluk bir artış daha geldi.

akaryakit-fiyatlarina-yeni-zam-geldi

Pek çok ilde akaryakıt fiyatları güncellendi

Fiyat artışlarının arkasında, küresel piyasalarda yaşanan gelişmeler ve jeopolitik risklerden etkilenen ham petrol fiyatındaki yükseliş ile dolar kurundaki artışın olduğu belirtilmiş. Ham petrol fiyatının 78 dolara kadar çıkması ve dolar kurunun 30,35 TL’ye kadar yükselmesi, akaryakıt fiyatlarını etkileyen faktörler arasında gösterilmiştir.

İLGİLİ HABER Dolar ve Euro Yeni Zirvelere Tırmanıyor
Son zam haberine göre, akaryakıt fiyatlarına 95 kuruşluk bir artış daha geldi.

Ancak, bu fiyatlar iller, ilçeler ve bayiler arasında değişiklik gösterebileceği için, özellikle belirli bir bölgedeki güncel fiyatları yerel kaynaklardan kontrol etmek önemli olacaktır.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz