SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Borsa

ALTNY ve HRKET Tavan Serisi Yeni Haftada da Devam Ediyor

BIST 100 kararsız bir hafta başlangıcı yaptı. Bununla birlikte, son halka arzlardan ALTNY ve HRKET tavan serisi yeni haftada da devam ediyor.

Yayınlanma:
ALTNY ve HRKET Tavan Serisi Yeni Haftada da Devam Ediyor

Borsa İstanbul’da son dönemde pek çok yan tahta ciddi bir geri çekilme içerisinde. Bununla birlikte, halka arz edilen firmaların hisselerinden de tavan serisi yapabilen paylar bulunuyor. 16 Mayıs 2024 Perşembe günü borsada işlem görmeye başlayan Altınay Savunma Teknolojileri hissesi ALTNY ve geçtiğimiz hafta BIST de işlem görmeye başlayan Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş’nin HRKET kodlu payları iyi performans gösteren hisselerden. ALTNY ve HRKET tavan serisi yeni haftanın ilk işlem günü itibariyle de sürüyor. Arz Takvimi takipçileri ile birlikte detaylara göz atalım…

ALTNY ve HRKET Tavan Serisi Devam Ediyor

Altınay Savunma Teknolojileri hissesi ALTNY borsada 8. işlem gününde bulunuyor. Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş hissesi HRKET ise 27 Mayıs itibariyle borsada 3. işlem gününde. ALTNY tavan bozdu mu, ve HRKET tavan bozdu mu soruları yatırımcılardan sıklıkla geliyor. Henüz her 2 hisse de tavan bozmuş değil. Bugüne değin ALTNY 8 kez üst üste tavan yapmayı başarırken, HRKET de üst üste 3. tavanını gerçekleştirdi.

İLGİLİ HABER Altınay Savunma Teknolojileri Hissesi ALTNY Tavan Bozdu
BIST 100 kararsız bir hafta başlangıcı yaptı. Bununla birlikte, son halka arzlardan ALTNY ve HRKET tavan serisi yeni haftada da devam ediyor.

ALTNY Tavan Serisi 8. Gününde ve ALTNY Hisse 68,5 TL Oldu!

Lot başına 32 liradan halka arzı gerçekleştirilen ALTNY hisse, 8 kez tavan yaparak 68,5 liraya ulaştı. Bugüne değin tavan bozmayan hisse, yaptığı seri ile yatırımcısının yüzünü güldürdü. Altınay Savunma hissesi ne zaman tavan bozar sorusunu dile getiren yatırımcılar, hissenin tavanında kaç lot beklediğini de merak ediyor. Hali hazırda ALTNY tavanında 80 milyon lottan fazla alım emri bekliyor.

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

İLGİLİ HABER ALTNY Düşer mi, Taban Olur mu? ALTNY Hisse Tavanda Kaç Lot Bekliyor?
BIST 100 kararsız bir hafta başlangıcı yaptı. Bununla birlikte, son halka arzlardan ALTNY ve HRKET tavan serisi yeni haftada da devam ediyor.

ALTNY lot sayısı 58,8 milyon adet (halka açık konumda) olduğu dikkate alındığında, halen hissenin tüm lotlarından fazla miktarda tavanında alım emri bekleyen hisse bulunduğu görülmekte. Bu nedenle, hissenin ne zaman tavan bozacağını ön görmek de zorlaşmaktadır.

ALTNY ve HRKET Tavan Serisi Yeni Haftada da Devam Ediyor

ALTNY ve HRKET Tavan Serisi Yeni Haftada da Devam Ediyor

HRKET Tavan Serisi 3. Gününde ve HRKET Hisse 93,15 TL Oldu!

Altınay Savunma’dan 1 hafta sonra halka arz onayı alan ve talep toplayan Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş’nin payları geçtiğimiz hafta Perşembe günü itibariyle BIST de işlem görmeye başlamıştı. Yeni haftanın ilk işlem gününde de tavan olan HRKET güncel olarak 93,15 TL seviyesini gördü. 70 liradan halka arzı gerçekleştirilen HRKET hisse lot sayısı 24 milyon adet (halka açık konumda) seviyesinde bulunuyor.

HRKET tahtası tavanında an itibariyle 30 milyon lottan fazla alım emri bekliyor. Bu nedenle, hissenin tüm lotlarını karşılayabilecek sayıda bulunan emir rakamı, HRKET hisse ne zaman tavan bozar sorusunun cevabının da ön görülmesini zorlaştırıyor. Temeli sağlam görünen her 2 firmada da, halka arzdan kendisine az sayıda lot düşen pek çok yatırımcının satış iştahı göstermemesi dikkat çekiyor.

HRKET KAPALTNY KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz