SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Borsa İstanbul’da SELGD Hisseleri İçin Tedbir Kararı Alındı

Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksinin yükselişi sırasında, SELGD hisseleri için volatilite bazlı tedbir kararı alındı.

Güncelleme: 14:46 - 24.04.2024
Borsa İstanbul’da SELGD Hisseleri İçin Tedbir Kararı Alındı

Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksinin 19 Nisan tarihinde yüzde 1,7 artarak 9693 puana yükselmesiyle birlikte, Selçuk Gıda (SELGD) hisseleri için volatilite bazlı tedbir sistemi devreye alındı. Kamuyu Aydınlatma Platformu aracılığıyla yapılan duyuruda, SELGD hisselerinin 22 Nisan 2024 ile 21 Mayıs 2024 tarihleri arasında kredili işlemlere konu edilmeyeceği belirtildi.

borsa-istanbulda-selgd-hisseleri-icin-tedbir-karari-alindi-1.jpg

İLGİLİ HABER Kervan Gıda (KRVGD Hisse) 2024 İlk Çeyrek Bilançosu Nasıl Geldi?
Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksinin yükselişi sırasında, SELGD hisseleri için volatilite bazlı tedbir kararı alındı.

SELGD hisseleri yılda yüzde 93 artış gösterdi

SELGD hisseleri, özellikle yıllık bazda gösterdiği etkileyici performansla dikkatleri üzerine çekiyor. Nisan 2023’te 6 TL seviyelerinde işlem gören hisse, aynı yılın sonunda 21 TL seviyesinden kapanış yaparak dikkat çekti. 22 Ocak’ta tavan serisine başlayan hisse, 19 Nisan tarihli haftanın son işlem gününde yüzde 1,5’lik bir düşüşle 59,6 TL’den kapanış gerçekleştirdi.

BIST 100 endeksinin yıllık bazda yüzde 93’lük bir artış gösterdiği dönemde, SELGD hisseleri yüzde 915 oranında değer kazanarak önemli bir performans sergiledi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz