SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Desa Deri Celentano Artisans Tekstil ve Deri Sanayi Limited Şirketi’ni Kuruyor

Desa Deri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (DESA), Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkisi duyurdu.

Yayınlanma:
Desa Deri Celentano Artisans Tekstil ve Deri Sanayi Limited Şirketi’ni Kuruyor

Desa Deri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (DESA), Borsa İstanbul A.Ş. Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamındaki kredili işlem yasağının kalkmasının ardından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni bir iş ilişkisini duyurdu.

DESA’nın KAP bildirisine göre, 5 Şubat 2024 tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısında, İstanbul’da İnönü Mahallesi, Halkalı Caddesi N 208/1 N 6 Sefaköy/Küçükçekmece adresinde faaliyete geçecek olan yeni bir şirketin kurulmasına oy birliği ile karar verildi.

İLGİLİ HABER Desa Deri Sanayi Yüksek Karına Rağmen Kar Dağıtmama Kararı Aldı
Desa Deri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (DESA), Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkisi duyurdu.

desa-deri-celentano-artisans-tekstil-ve-deri-sanayi-limited-sirketini-kuruyor

Desa Deri’nin yeni şirketi 1 milyon lira sermayeye sahip

Kurulacak olan şirketin adı Celentano Artisans Tekstil ve Deri Sanayi Limited Şirketi olarak belirlendi ve sermayesi 1 milyon lira olarak tespit edildi.

Ayrıca, bu sermayenin tamamının DESA tarafından karşılanacağı ve şirket kuruluşu için gerekli işlemlerin başlatıldığı ifade edildi.

Desa Deri, Celentano Artisans ile özellikle uluslararası lüks tüketim segmentine odaklanarak fair trade sertifikalı iş anlaşmalarının hacmini artırmayı hedefliyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz