SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ebebek Mağazacılık’tan Yatırımcılara Müjde Geldi

Ebebek Mağazacılık A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı son bildirimde Mart ayı satış adetlerini paylaştı.

Yayınlanma:
Ebebek Mağazacılık’tan Yatırımcılara Müjde Geldi

Ebebek Mağazacılık A.Ş., geçen yılın Eylül döneminde gerçekleştirdiği halka arzdan bu yana yatırımcıların büyük ilgisini çekmeye devam ediyor. 5 Nisan’da Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı bildirimde, Mart ayına ilişkin satış adetleri hakkında bilgilendirme yaptı.

ebebek-magazaciliktan-yatirimcilara-mujde-geldi

İLGİLİ HABER EBEBK Neden Düşüyor, Bilançosu Nasıl 2024?
Ebebek Mağazacılık A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı son bildirimde Mart ayı satış adetlerini paylaştı.

EBEBK 0,50 TL temettü ödeme kararı aldı

Borsa İstanbul’da EBEBK koduyla işlem gören şirketin bildirimine göre, Mart 2024’te Türkiye genelinde ebebek mağazaları ve e-ticaret kanalından satılan toplam ürün adedi, bir önceki yıla göre önemli ölçüde artış gösterdi. Mart 2024’te satılan ürün adedi 7.231.662 iken, bu rakamın Mart 2023’te 6.238.965 olduğu belirtildi. Ayrıca, Mart 2024’te sona eren üç aylık dönemde Türkiye genelinde ebebek mağazaları ve e-ticaret kanalından satılan toplam ürün adedinin 21.808.618 olduğu, bu rakamın ise 2023’ün aynı döneminde 19.943.274 olduğu aktarıldı.

Şirket, daha önce yaptığı bir bildirimde ise yönetim kurulunun hisse başına toplamda brüt 0.50 TL, net 0.45 TL temettü ödemesine karar verdiğini duyurmuştu.

Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksinin haftanın son iş gününü rekor seviyeden tamamladığı bir ortamda, EBEBK hisseleri endeksle paralel hareket ederek günü yükselişle tamamladı. Hisselerin değeri günlük yüzde 6,3’lük bir artışla 50,15 TL seviyesine yükseldi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz