SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Esnaflar İçin Müjde! Devletten Kefilsiz Şartsız Yüz Binlerce Liralık Destek!

Yayınlanma:
Esnaflar İçin Müjde! Devletten Kefilsiz Şartsız Yüz Binlerce Liralık Destek!

Esnaflar için müjde! Hazine ve Maliye Bakanlığı, kefil veya şart istemeden, sadece 750 bin TL değerindeki destek ödemelerini sunuyor. Finansmana ihtiyacı olan esnaflar için bu fırsat kaçırılmaması gereken bir destek sağlıyor. Başvurular sınırlı tutulacak, bu yüzden hemen harekete geçmek önemli! Devlet desteğine dair ayrıntıları  haberimizde…

Ülkemizdeki küçük işletme sahiplerine yönelik devlet desteği devam ediyor. Ekonomik koşulların zorlu olduğu dönemlerde, işletme sahiplerinin ek finansman ihtiyacı göz önünde bulundurularak, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından bir destek projesi hayata geçiriliyor. Bu proje kapsamında, esnaf ve sanatkarlar için 750 bin TL’lik bir destek ödemesi yapılacak. Ancak bu destekten yararlanmak isteyen esnafların, sınırlı sayıda olan başvuru hakkını kaçırmamaları önem taşıyor. Esnafların merak ettiği konular arasında ise destek miktarı, başvuru şartları ve başvuru nasıl yapılacağı gibi detaylar bulunuyor. İşte esnaf devlet desteği hakkında önemli bilgiler…

Devletten Esnaf ve Sanatkarlara Büyük Destek

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından sunulan esnaf desteği, en az 750 bin TL olarak başlıyor ve maksimum 1 milyon 500 bin TL’ye kadar çıkabiliyor. Bu destek için herhangi bir koşul aranmıyor. Esnaf Kefalet Kooperatifleri aracılığıyla başvurular alınıyor ve gereksinim duyulan miktarlar hızlıca hesaplara aktarılıyor. Bu ek finansman desteği, devletin karşılıksız sunumuyla beraber sağlanıyor.

Düşük Faizli Kredi Başvurusu

Esnaf ve zanaatkarlar, işletmelerinin nakit akışını sağlamak için Esnaf Kefalet Kooperatifleri üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler. Bu özel kredi imkanı, esnafa özel olarak sunulmuştur. Diğer kredi türlerine göre en avantajlı olanı ise düşük faiz oranıdır. Düşük faizli esnaf kredileri aynı zamanda ödeme kolaylığı sağlar. İşletme sahipleri, Esnaf Kefalet Kooperatifleri üzerinden kişisel olarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Esnaf Kefaletten Nasıl Kredi Çekiliyor?

Esnaf Kefalet Kooperatifleri aracılığıyla yapılan başvuruların onaylanmasıyla, nakit ödemeler hemen ilgili hesaplara aktarılıyor. Başvuruların hızla tamamlanması beklenirken, erken başvuran esnaf ve sanatkarlar, ödemelerini Halkbank üzerinden alabilecekler. Aylık ödemeler ise Halkbank firması hesapları üzerinden, mobil uygulama veya şubelerden KOBİ kısmından rahatlıkla yapılabilecek. İşletme sermayesi için 1 milyon 500 bin TL’ye kadar bazı şartlar aranırken, 750 bin TL’ye kadar olan destek kefilsiz ve şartsız olarak verilecek.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz