SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Faturada adı soyadı yazanlar 30 Nisan’a kadar başvuru yapsın! 500 TL fatura parası iade edilecek

Yayınlanma:
Faturada adı soyadı yazanlar 30 Nisan’a kadar başvuru yapsın! 500 TL fatura parası iade edilecek

Faturada adı soyadı yazanlar 30 Nisan’a kadar başvuru yapsın! 500 TL fatura parası iade edilecek – Fatura ödemeleri her geçen gün biraz daha artmaya devam ederken faturasını kredi kartı ile ödeyen kişilere güzel haber geldi. 30 Nisan 2024 tarihine kadar başvuru yapan fatura sahipleri 500 TL para iadesi alacaklar.

Türkiye’nin dev bankası Halkbank tarafından yapılan açıklamada faturada adı soyadı yazanlara para iadesi yolu açıldı. Halkbank otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine 500 TL’ye varan para iadesi alma imkanı sundu. Kampanya koşulları ve datayları açıklandı. İşte merak edilenler…

PARAF KREDİ KARTI OTOMATİK ÖDEME TALİMATI KAMPANYASI! BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Bireysel kredi kartı müşterilerinin 1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında kredi kartlarından ya da vadesiz hesaplarından verecekleri her yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL, toplamda 500 TL ParafPara verilecektir.

Kampanyaya katılmak için 30 Nisan 2024 tarihine kadar Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması ya da FATURA yazıp 3404’e SMS gönderilerek kampanyaya katılınması, sonrasında bireysel kredi kartından veya Halkbank’ta kayıtlı bulunan vadesiz hesabından otomatik fatura talimatı verilmesi gerekmektedir.

Kampanyadan ödül kazanılabilmesi için, talimat vermeden önce mutlaka kampanyaya katılım sağlanmalıdır.

Kampanya kapsamında bir müşterinin her yeni otomatik fatura ödeme talimatından 50 TL, toplamda 500 TL ParafPara kazanacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan ParafParalar, 8 Mayıs 2024 tarihinde, kredi kartından verilen talimatlar için talimatın tanımlandığı açık ve kullanılabilir kredi kartına, vadesiz hesaptan verilen talimatlar için, ödül tarihi itibariyle en son kullanılan, açık ve kullanılabilir durumdaki kredi kartına yüklenecektir.

Kampanya başlangıç tarihi itibariyle aktif olan talimatların iptal edilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, verilen talimat kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Bir müşterinin kredi kartından veya vadesiz hesabından tanımlı olan fatura talimatının iptal edilerek farklı bir müşteri tarafından tekrar verilmesi durumunda, verilen talimat kampanyaya dahil olmayacaktır.

Bu şartları yerine getiren kişilere 500 TL’ye varan tutarda para iadesi alma yolu açıldı. Kampanyaya başvurular 30 Nisan tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanan kişiler tek bir fatura için 50 TL olmak üzere toplamda 10 faturaya kadar para iadesi hakkı elde edecek. Otomatik ödeme talimatı Halkbank kredi kartı ya da banka hesabı üzerinden verilebilecek.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz