SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Gersan Elektrik Milyonlarca Dolarlık 7 Sözleşme İmzaladı

Gersan Elektrik Tic. ve San. A.Ş. bu hafta peşi sıra KAP bildirimleri ile aldığı işleri duyuruyor. Gersan Elektrik milyonlarca dolarlık 7 sözleşme imzaladı, işte detaylar…

Yayınlanma:
Gersan Elektrik Milyonlarca Dolarlık 7 Sözleşme İmzaladı

Payları Borsa İstanbul’da GEREL kodu ile işlem görmekte olan Gersan Elektrik Tic. ve San. A.Ş., dün akşam itibariyle 4 yeni KAP haberi geçti. Haftanın ilk işlem gününde de 3 KAP bildirimi geçerek yeni aldığı işleri duyuran şirketin son 3 günde aldığı iş sayısı 7’ye yükseldi. Firma, imzaladığı 7 iş sözleşmesinde toplamda milyonlarca dolarlık ciroya imza atacak. Gersan Elektrik Milyonlarca Dolarlık 7 sözleşmenin detaylarına Arz Takvimi takipçileri ile birlikte göz atalım…

Gersan Elektrik Milyonlarca Dolarlık 7 Sözleşme İmzaladı

Gersan’ın, 3’ü haftanın ilk işlem gününde ve 4’ü de dün akşam olmak üzere açıkladığı iş ilişkileri özetle şu şekilde oldu:

  • Ahen Maden ile Gersan Elektrik arasında; firmanın kablo kanalları ve diğer ekipman ihtiyaçlarının tedarik edilmesine yönelik 430 bin dolar bedelli sözleşme imzalandı.
  • Granada Europe ile Gersan Elektrik arasında; firmanın ihtiyaçlarının tedarik edilmesine yönelik 232 bin dolar bedelli sipariş sözleşmesi imzalandı.
  • Tecnimont ile Gersan Elektrik arasında; firmanın kablo kanalları, topraklama ve diğer ekipman ihtiyaçlarının tedarik edilmesine yönelik 493 bin dolar bedelli sipariş sözleşmesi imzalandı.
  • Belçika firması Ineos Olefins Belgium ile Gersan Elektrik arasında; 452 bin dolar tutarında 2 ayrı sipariş sözleşmesi imzalandı.
  • Birleşik Krallık (İngiltere) ve Polonya merkezli 2 şirket ile Gersan Elektrik arasında toplam 384 bin dolar tutarında sipariş sözleşmesi imzalandı.
  • Portekiz merkezli Saipem şirketi ile Gersan Elektrik arasında 225 bin dolar tutarında sipariş sözleşmesi imzalandı.
  • PSS Netherlands firması ile Gersan Elektrik arasında 219 bin dolar bedelli sipariş sözleşmesi imzalandı.

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Şirket İş Alıyor, GEREL Hisse Düşüyor!

Gersan’ın bu hafta başından bu yana 3 gün içerisinde aldığı 7 yeni siparişle ulaştığı rakam toplamda 2,5 milyon doları aştı. Firmadan gelen KAP bildirimleri, şirketin yatırımcılarında memnuniyet oluştururken, Gersan’ın Borsa İstanbul’da GEREL kodu ile işlem görmekte olan paylarının söz konusu anlaşmalara yeterli tepkiyi verdiğini söylemek ise güç.

GEREL hisse bu hafta başında 44 TL’nin üzerinde işlem görmekte iken, hali hazırda 42 lira civarından işlem görmekte. Dolayısıyla şirketten olumlu KAP bildirimleri gelirken hissenin yüzde 5’e yakın değer kaybettiği söylenebilir.

GERSAN GEREL KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz