SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Gıpta Ofis Kırtasiye KAP’ta Önemli Bir Sipariş Anlaşması Duyurdu

Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yeni bir iş ilişkisi hakkında bilgilendirme yayınladı. Şirket, çeşitli yerli firmalarla kırtasiye malzemeleri üretim ve tedarikleri konusunda toplam 344 milyon 493 bin 734 Türk lirası tutarında bir sipariş anlaşması sağladığını duyurdu.

Yayınlanma:
Gıpta Ofis Kırtasiye KAP’ta Önemli Bir Sipariş Anlaşması Duyurdu

Türkiye’nin önde gelen kırtasiye, ofis malzemeleri ve promosyon alanındaki şirketlerinden Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yeni bir iş ilişkisi hakkında bilgilendirme yayınladı.

Borsa İstanbul’da GIPTA koduyla işlem gören şirket, bildiriminde önemli bir çapta sipariş anlaşması detaylarını paylaştı. Şirket, çeşitli yerli firmalarla kırtasiye malzemeleri üretim ve tedarikleri konusunda bir sipariş anlaşması sağlandığını duyurdu.

gipta-ofis-kirtasiye-kapta-onemli-bir-siparis-anlasmasi-duyurdu

GIPTA hisseleri endekse paralel ilerliyor

Açıklamada, söz konusu sipariş anlaşmalarının toplam tutarının 344 milyon 493 bin 734 Türk lirası olduğu belirtildi. Siparişe konu ürünlerin 2024 yılının ikinci ve üçüncü çeyreklerinde teslim edilmesi planlanıyor.

Yeni iş ilişkilerinin şirketin faaliyetlerine olumlu bir etkisi olması bekleniyor. Geçen yıl Eylül ayında halka arz edilen şirket, Şubat ayında yurt içinden alınan iki farklı siparişi kamuoyuna duyurmuştu.

Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi dördüncü işlem gününü yüzde 3,10’luk artışla 9.079,97 puandan tamamlarken, GIPTA hisseleri de bu ivmeye paralel hareket etti. Sözleşme haberinin desteğiyle hisse değeri günlük bazda yüzde 6,6 artarak 46,5 TL seviyesine yükseldi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz