SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Finans

İş Bankası Anında Bayram Kredisi 2024 Cazip Faiz Oranıyla Nakit İmkanı Sunuyor

Bankaların kredi kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. İş Bankası Anında Bayram Kredisi 2024 cazip faiz oranıyla nakit imkanı sunuyor…

Yayınlanma:
İş Bankası Anında Bayram Kredisi 2024 Cazip Faiz Oranıyla Nakit İmkanı Sunuyor

Ülkemizin en büyük özel bankası konumunda bulunan İş Bankası 2024 yılında müşterilerine bayram kredisi ile uygun imkanlarla nakit olanağı sağlıyor. İş Bankası Anında Bayram Kredisi 2024 cazip faiz oranları ile 250 bin liraya kadar finansmanı 36 aya kadar vadeli şekilde veriyor. Şubeye gitmeden de kullanılabilen İş Bankası Anında Bayram Kredisi detaylarına ve kredi hesaplamasına birlikte göz atalım…

İş Bankası Anında Bayram Kredisi 2024 Vadesi ve Kredi Tutarı

İş Bankası mobil uygulaması İşCep ya da İş Bankası İnternet Şubesi üzerinden kullanılabilen İş Bankası Anında Bayram Kredisi 2024 kapsamında vatandaşlara 250 bin TL’ye kadar nakit imkanı sunuluyor. Maksimum 36 aya kadar vadeli şekilde kullanılabilen kredinin taksit sayısı çekilen kredinin meblağına göre farklılık gösteriyor. Finansman tutarına göre uygulanan azami taksit sayısı şu şekilde:

  • 50 bin TL’ye kadar kredi için maksimum 36 ay
  • 50 – 100 bin TL aralığındaki kredi için maksimum 24 ay
  • 100 bin TL’den fazla kredi için maksimum 12 ay

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Faiz Oranı Kaç, Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası’nın Anında Bayram kredisi için şubeye gitmeye gerek yok. İşCep üzerinden Bayram Kredisi’ne başvuru şu adımlar takip edilerek yapılabilir:

  • İşCep — Krediler — Kredi Başvurusu Yap — Anında Kredi ya da Başvurular — Krediler — Anında Kredi
İş Bankası Anında Bayram Kredisi 2024 Cazip Faiz Oranıyla Nakit İmkanı Sunuyor

İş Bankası Anında Bayram Kredisi 2024 Cazip Faiz Oranıyla Nakit İmkanı Sunuyor

İş Bankası İnternet Şubesi üzerinden ise şu adımlar takip edilerek başvurular gerçekleştirilebilir:

  • İş Bankası İnternet Şubesi — Kredilerim — Anında Kredi ya da “Başvuru – Ürünler Sayfası” — Anında Kredi

Anında Bayram Kredisi’nde faiz oranları müşteri özelinde tayin edilmektedir. Burada en önemli husus, müşterinin Findeks notu. Findeks puanı yüksek olan müşteriler daha uygun faiz oranları ile kredi kullanabilmekteler. Bunun yanı sıra müşterinin talep ettiği kredi tutarı ve geri ödeme için belirlediği vade sayısı da faiz oranını etkileyen diğer faktörlerden. İş Bankası Anında Kredi kapsamında uygulanan maksimum faiz oranı yüzde 6 olarak belirlenmiş durumda.

İş Bankası Anında Bayram Kredisi 2024 Hesaplama

İş Bankası’nın anında kredisinden faydalanmak isteyenler için örnek bir hesaplama yapmak gerekirse:

Kredi kampanyası kapsamında 100 bin TL finansman kullanan bir müşteri geri ödemeyi 12 ayda yapmak isterse her ay 13 bin 132 lira kredi taksiti ödemek durumunda kalacak. Bu doğrultuda, müşterinin 1 yıl sonunda yapacağı toplam geri ödeme tutarı ise 157 bin 587 TL olarak gerçekleşecek.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz