SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Finans

Kripto Piyasasında Dalgalanma Sürüyor

Kripto para piyasasında güçlü yükselişlerin ardından dalgalı bir performans gözlemleniyor. Bitcoin dünkü yükselişin ardından sert bir düşüş yaşarken, Ethereum ise dalgalı seyirde pozitif bölgede kalmayı başarıyor.

Yayınlanma:
Kripto Piyasasında Dalgalanma Sürüyor

Kripto para piyasasında güçlü yükselişler yerini dalgalı bir performansa bıraktı. Bitcoin dünkü işlemlerde güçlü bir yükseliş gösterdikten sonra sert bir düşüş yaşadı. Ethereum ise daha sert dalgalanmalar göstermesine rağmen pozitif bölgede kalmaya devam ediyor.

kripto-piyasasinda-dalgalanma-suruyor

İLGİLİ HABER Orta Doğu Gerilimi Kripto Piyasasını Sarsıyor
Kripto para piyasasında güçlü yükselişlerin ardından dalgalı bir performans gözlemleniyor. Bitcoin dünkü yükselişin ardından sert bir düşüş yaşarken, Ethereum ise dalgalı seyirde pozitif bölgede kalmayı başarıyor.

Bitcoin yükselirken Ethereum pozitif seyrini koruyor

Bitcoin dünkü işlemlerde 51 bin 311 dolar seviyelerinden yükselişe geçti ve 52 bin 985 dolara tırmandı. Ancak daha sonra sert bir düşüş yaşayarak 50 bin 760,37 dolara kadar geriledi. Günü ise 51 bin 990,63 dolardan tamamladı. Yeni güne 51 bin 990,62 dolardan başlayan Bitcoin, açılışın ardından 52 bin 517,3 dolara kadar yükseldi, ancak daha sonra gerileyerek 51 bin 800 dolar sınırında gezinmeye başladı. Haftalık bazda yüzde 0,44’lük bir artış gösteriyor. Bitcoin dominance ise yüzde 0,11’lik bir artışla yüzde 51,64 seviyesinde bulunuyor.

Ethereum ise dünkü işlemlerde 2874,56 dolara geriledikten sonra güçlü bir yükseliş yaşadı. 3004,6 dolara ulaşan ETH, daha sonra 2885,47 dolara kadar geriledi. Ancak kapanış öncesinde toparlanarak günü 2977,45 dolardan tamamladı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz