SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Borsa

SAHOL Hisse 2024 Hedef Fiyat Tahminleri Bilanço Sonrasında Güncelleniyor

2023'ün son çeyrek bilançosunun açıklanmasının ardından SAHOL hisse 2024 hedef fiyat tahminleri güncellenmeye devam ediyor. İşte o tahminler...

Yayınlanma:
SAHOL Hisse 2024 Hedef Fiyat Tahminleri Bilanço Sonrasında Güncelleniyor

Türkiye’nin en güçlü şirketlerinden biri olan Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş 2023’ün son çeyreğine ilişkin bilançosunu açıkladı. Şirketin finansallarını açıklanmasını ardından aracı kurumlar da SAHOL hisse 2024 hedef fiyat tahminlerini güncellemeye başladı. Bu kapsamda biz de SAHOL hedef fiyat beklentisini açıklayan aracı kurumları içeriğimizde derledik. İşte detaylar…

Aracı Kurumların Güncel SAHOL Hisse 2024 Hedef Fiyat Tahminleri

BİST 30 endeksinde yer alan Sabancı Holding hissesi SAHOL, yatırımcıların ilgi odağında bulunan hisselerden biridir. Aracı kurumların SAHOL hisse hedef fiyat tahminleri, hissenin nasıl bir grafik çizeceğine ilişkin yatırımcılara rehber olması açısından önem arz etmektedir. 2024 yılı SAHOL hedef fiyat beklentisini açıklayan aracı kurumlar aşağıdaki gibi listelenebilir…

İLGİLİ HABER FORTE Hisse Bilanço Nasıl Geldi 2024?
2023'ün son çeyrek bilançosunun açıklanmasının ardından SAHOL hisse 2024 hedef fiyat tahminleri güncellenmeye devam ediyor. İşte o tahminler...

En güncel borsa, hisse, halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Ziraat Yatırım Güncel SAHOL Hisse 2024 Hedef Fiyat Beklentisi Kaç TL?

İLGİLİ HABER SELGD ve AKENR Hisse Cezası Ne Zaman Bitecek 2024?
2023'ün son çeyrek bilançosunun açıklanmasının ardından SAHOL hisse 2024 hedef fiyat tahminleri güncellenmeye devam ediyor. İşte o tahminler...

Ziraat Yatırım 2024 yılına ilişkin SAHOL hedef fiyat tahminini 101,6 TL seviyesinden 131 TL düzeyine çıkardı. Aracı kurumun tavsiyesi ise yine AL oldu.

İş Yatırım Güncel SAHOL Hisse 2024 Hedef Fiyat Tahmini Ne Kadar?

İş Yatırım 2024 SAHOL hedef fiyat öngörüsünü 92,29 TL düzeyinden 117 TL seviyesine çıkardı. Aracı kurumun tavsiyesi ise yine “al” oldu.

Vakıf Yatırım Güncel SAHOL Hisse 2024 Hedef Fiyat Öngörüsü Kaç TL?

Vakıf Yatırım 2024 yılı SAHOL hisse hedef fiyat tahmini 87 TL iken 116 TL olarak revize etti. Şirket tavsiyesini ise AL şeklinde sürdürdü.

HSBC Güncel SAHOL Hisse 2024 Hedef Fiyat Beklentisi Ne Kadar?

HSBC SAHOL hedef fiyat öngörüsünü yukarı yönlü revize eden kurumlardan biri oldu. Şirketin tahmini 95 TL iken 114,4 TL düzeyine çıkarıldı. HSBC SAHOL tavsiyesi ise “al” şeklinde kaldı.

sahol-hedef-fiyat-2024.jpg
SAHOL Hisse 2024 Hedef Fiyat Tahminleri Bilanço Sonrasında Güncelleniyor

Gedik Yatırım SAHOL Hisse 2024 Hedef Fiyat Tahmini Kaç TL?

SAHOL 2024 güncel hedef fiyat tahminini deklare eden kurumlardan biri de Gedik Yatırım oldu. Şirketin tahmini 94,31 TL iken 121,78 TL seviyesine yükseltildi. Gedik’in SAHOL tavsiyesi ise yine “endeks üstü getiri” şeklinde oldu.

SAHOL Hisse Son Durum 24 Nisan 2024

24 Nisan Çarşamba günü SAHOL 87 TL seviyelerinden işle görmekte. SAHOL hisse grafik incelendiğinde son bir aylık periyotta hissenin yüzde 10’a yakın prim sağladığı, son 6 aylık süreçte ise artışın yüzde 56 seviyesini aştığı gözlenmekte. Son 1 yılda yatırımcısına yüzde 120’ye yakın kazanç sağlayan hissenin 5 yıllık dönemdeki artışı ise yüzde 1.050’ye yaklaşmış durumda.

Son dönemde yatırımcısını üzmeyen SAHOL fiyat – kazanç oranı 11,61 olurken hissenin piyasa değeri ise 184,31 milyar TL düzeyinde gerçekleşmiş durumda. Pay sahiplerine verilen temettü oranı ise yüzde 3,35 şeklinde. Bahse konu veriler SAHOL anlık grafik analizi neticesinde elde edilmiş olup hissenin fiyatı değiştiğinde bu verilerde de değişimler olabilir.

SAHOL KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz