SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Smartiks Yazılım A.Ş., 12 Milyon TL’lik Dev Sözleşme İmzaladı

Borsadaki primlerle dikkat çeken Smartiks Yazılım A.Ş., 2024 İBB platformu için devops ve mobil uygulama geliştirme süreçleri işini, 12 milyon TL'yi aşan bir bedelle Çekino-Bimtaş İş Ortaklığı ile imzaladı.

Güncelleme: 14:46 - 24.04.2024
Smartiks Yazılım A.Ş., 12 Milyon TL’lik Dev Sözleşme İmzaladı

Borsadaki değerlenmesiyle dikkat çeken Smartiks Yazılım A.Ş., son imzaladığı büyük sözleşmeyi duyurarak yatırımcıların ilgisini üzerine çekti. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığıyla yapılan açıklamada, şirketin 2024 İBB platformu, devops, mobil uygulama ve web yazılım geliştirme süreçleri yönetimi işi kapsamında önemli bir sözleşmeye imza attığı belirtildi. Çekino-Bimtaş İş Ortaklığı ile yapılan bu sözleşmenin bedeli 12.250.000 TL (KDV hariç) olarak kaydedildi.

smartiks-yazilim-as-12-milyon-tllik-dev-sozlesme-imzaladi-1.jpg

İLGİLİ HABER FORTE Hisse Bilanço Nasıl Geldi 2024?
Borsadaki primlerle dikkat çeken Smartiks Yazılım A.Ş., 2024 İBB platformu için devops ve mobil uygulama geliştirme süreçleri işini, 12 milyon TL'yi aşan bir bedelle Çekino-Bimtaş İş Ortaklığı ile imzaladı.

Smartiks Yazılım son imzaladığı büyük sözleşmeyi duyurdu

Smartiks Yazılım A.Ş.’nin bu önemli sözleşmesini duyurduğu gün, SMART kodlu hisse senetleri büyük bir prim gösterdi. Hisseler, günü 46,86 lira seviyesinden açtıktan sonra hızla tavan yaparak 49,5 liraya yükseldi. Son bir ay içinde hisse senetlerinde görülen artış oranı yüzde 3 olarak gerçekleşirken, yıllık prim ise yüzde 530 seviyelerine ulaştı. Bu başarılı sözleşme ve hisse senedi performansı, Smartiks Yazılım A.Ş.’nin güçlü büyüme potansiyeli ve gelecek beklentileriyle yatırımcılardan büyük ilgi görmesini sağladı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz