SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Ziraat Bankasından Dev Kampanya! Hesaplara 1000 Lira Dağıtıyor

Ziraat Bankası, muhteşem bir fırsat sunuyor! Şimdi müşterilerine 1.000 TL değerinde hediye sunuyor. İşte detaylar...

Yayınlanma:
Ziraat Bankasından Dev Kampanya! Hesaplara 1000 Lira Dağıtıyor

Ziraat Bankası, müşterilerini sevindirmek için harika bir fırsat sunuyor! Artık beyaz eşya ve elektronik alışverişlerinizde büyük kazançlar sizi bekliyor. 31 Mart’a kadar geçerli olan kampanyada 5.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 250 TL, 20.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise tam 1.000 TL değerinde Bankkart Lira hediye edilecek.

Ziraat Bankası’nın Bankkart Lira Kampanyası

Ziraat Bankası’nın Bankkart Lira kampanyası, 1 ile 31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerlidir ve 1000 lira değerinde bir fırsat sunar. Katılım sağlamadan önce alışveriş yapabilirsiniz, ancak önceden kampanyaya kaydolmanız gerekmektedir.

İLGİLİ HABER VAKBN Hisse Yeni Hedef Fiyat 2024 Tahminleri Bilanço Sonrasında Geliyor
Ziraat Bankası, muhteşem bir fırsat sunuyor! Şimdi müşterilerine 1.000 TL değerinde hediye sunuyor. İşte detaylar...

Ziraat Bankası’nın 1.000 lira değerindeki muhteşem Bankkart Lira kampanyasına sadece Bireysel Bankkart, Bankkart Başak ve Bankkart Business kart sahipleri katılabilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz