SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Finans

9 Nisan SON I Akbank bunu yapanlara 20.000 TL faizsiz kredi verecek

Yayınlanma:
9 Nisan SON I Akbank bunu yapanlara 20.000 TL faizsiz kredi verecek

9 Nisan SON I Akbank bunu yapanlara 20.000 TL faizsiz kredi verecek – Nakit paraya ihtiyaç duyan kişiler yükselen faiz oranları nedeniyle bankaların kredi paketlerine yaklaşamaz duruma gelirken beklenen müjde Akbank’tan geldi. Bayrama yakın nakit para ihtiyacı artan vatandaşlara yönelik olarak  Akbank bayram müjdesi vermiş ve 20 bin liraya kadar sıfır faizli kredi verileceğini duyurdu.

Düzenlenen kampanya için son başvuru tarihi 9 Nisan 2024 olarak açıklandı. Aranılan koşulları yerine getiren kişiler Akbank üzerinden 20 bin liraya kadar krediyi sıfır faizli yani tamamen faizsiz olarak çekebilecekler. Kampanya sadece Akbank mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olan kişilere yönelik olarak düzenlendi. Mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yapanlar faizsiz kredi kampanyasından yararlanmaya hak kazanabilecekler.

AKBANK’TAN FAİZSİZ KREDİ MÜJDESİ! SIFIR FAİZLİ 20.000 TL KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Kampanyadan 22 Ocak 2024 – 9 Nisan 2024 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” adımından ilerleyerek yalnızca ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi* sürecini tamamlayan müşteriler faydalanabilir.

Kredi başvurusu Akbanklı Ol sürecinin tamamlanması ardından Akbank Mobil üzerinden gerçekleştirilebilir. Mobilden Akbanklı olan yeni müşterilerimiz, müşteri olduktan sonra 10 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli ihtiyaç kredisine başvurabilir.

Kurye süreci ile işlemlerini tamamlayacak olan ve ilk defa Akbanklı olacak müşteriler, belge işlemleri tamamlanıp evraklar bankaya geldikten sonra 10 gün içerisinde Akbank Mobil’e girerek krediye başvurabilirler. Söz konusu kredi talepleri Akbank tarafından değerlendirilerek olumlu bulunursa karşılanacaktır.

Kampanyadan 22 Ocak 2024 – 9 Nisan 2024 tarihleri arasında bankamız herhangi bir ürün/hizmetini aktif olarak kullanmayan ve bankamızda inaktif statüde yer alan müşteriler de, Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden adımları tamamlayarak / aktifleşerek kampanyadan faydalanabilir.

Başvuruların olumlu değerlendirilmesi sonrası onaylanan kredi Akbank Mobil, Akbank İnternet, Müşteri İletişim Merkezi ve Şube’lerimiz aracılığı ile kullanılabilir. Kampanya kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL, maksimum kredi tutarı 20.000 TL, maksimum vade ise 6 aydır.

20 bin liraya varan tutarda krediyi faizsiz çekmek istiyorum diyen kişilerden talep edilen hayat sigortası tutarı 556,18 TL olarak açıklanırken masraf ödeyen kişiler için aylık taksit tutarı 3 bin 333 TL olarak gerçekleşecek. Kredi masrafı ödemek istemeyen kişilere yönelik olarak ise faizli ihtiyaç kredisi seçeneği de sunuluyor. 115 TL kredi dosya masrafı ödeyen kişiler ise aylık 4 bin 235 TL taksit ödeyerek kredi çekebiliyor. Ancak bu kredinin toplam geri ödemesi 25 bin 528 TL olarak hesaplandığı için sigortalı kredi paketinin seçilmesi daha mantıklı bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz