SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Çelebi Havacılık’tan Yatırımcılara Temettü Müjdesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Borsa İstanbul kapalı olurken, yatırımcılar Çelebi Havacılık Holding A.Ş. (CLEBI) hisselerindeki temettü dağıtımını bekliyor.

Güncelleme: 14:46 - 24.04.2024
Çelebi Havacılık’tan Yatırımcılara Temettü Müjdesi

Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Borsa İstanbul kapalı olurken, yatırımcılar Çelebi Havacılık Holding A.Ş. (CLEBI) hisselerindeki temettü dağıtımını bekliyor. Şirket, yarın, 24 Nisan Çarşamba günü CLEBI kodlu hisseler için kâr payı dağıtımı yapacak. Her pay başına brüt 63 TL, net 56,7 TL tutarında olan temettü ödemeleri, yatırımcıların hesaplarına 26 Nisan Cuma günü yansıtılacak.

celebi-havaciliktan-yatirimcilara-temettu-mujdesi-1.jpg

İLGİLİ HABER Borsada Bu Hafta En Çok Hangi Hisseler Yükseldi – 18 Mayıs 2024?
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Borsa İstanbul kapalı olurken, yatırımcılar Çelebi Havacılık Holding A.Ş. (CLEBI) hisselerindeki temettü dağıtımını bekliyor.

CLEBI 56,7 TL tutarında temettü dağıtıyor

Çelebi Havacılık Holding’in temettü ödemesi haftasına ekside başlayan CLEBI kodlu hisseler, son haftalarda yıllık primini yüzde 244’e kadar yükseltmiş ancak Pazartesi günü yüzde 13 oranında bir düşüşle 1719 liradan kapanmıştı. Hisseler, yıl içinde en düşük seviyesi olan 824,5 liradan yükselerek 2000 liranın üzerine çıkmıştı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz