SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ensari Deri Gıda’da Patron Satışı Gerçekleşti

Ensari Deri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den gelen pay alım satım bildirimine göre, şirket paylarında patron satışı gerçekleşti.

Yayınlanma:
Ensari Deri Gıda’da Patron Satışı Gerçekleşti

Ensari Deri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den bugün yapılan pay alım satım bildirimine göre, şirketin paylarında patron satışı gerçekleştiği duyuruldu.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden paylaşılan bilgiye göre, geçen hafta Cuma günü toplamda 760.000 TL nominal tutarlı satış işlemi gerçekleşti.

İLGİLİ HABER Ensari Deri Hisse Neden Düşüyor, Patron Satışı Var Mı?
Ensari Deri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den gelen pay alım satım bildirimine göre, şirket paylarında patron satışı gerçekleşti.

Muhammet Nuri Ensari’nin 15 Mart 2024 tarihinde 40,00 – 40,84 TL fiyat aralığından satış işlemi gerçekleştirdiği belirtildi. Bu satış işlemiyle birlikte, Ensari’nin şirket sermayesindeki payları 15 Mart 2024 itibarıyla yüzde 71,27 sınırına indirildi.

ensari-deri-gidada-patron-satisi-gerceklesti

ENSRI hisseleri güne yüzde 3 düşüşle başladı

Şirketin ENSRI kodlu hisseleri, satış işleminin gerçekleştiği günü 37,70 TL’den kapatmasının ardından bu haftanın açılışını 38 TL’den yaptı.

Ancak, hisseler bu hafta yükseliş eğilimine girmeyerek haftalık düşüşünü yaklaşık %4 olarak korudu.

2022 yılında borsaya giriş yapan ENSRI, 4 TL seviyesinden işlem görmeye başlamış ve bugün itibarıyla yıllık primini yüzde 460’a taşıyarak 46,28 TL’ye kadar yükselmişti. Şu anda ise hisseler, yaklaşık yüzde 3’lük bir düşüşle 37,12 TL seviyesinden işlem görüyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz