SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

SGK ile bankalar imzayı çaktı! Milyonlarca emekli alabilecek

Yayınlanma:
SGK ile bankalar imzayı çaktı! Milyonlarca emekli alabilecek

Türkiye’de emekliler alabilecekleri ödemeler için gündemi yakından takip etmeye devam ediyor. Emekliler için yapılan ödemelere ilişkin gelişmeler yaşanmaya devam ederken Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve bankaların bir imza ile emekliye ek ödeme yapacağı öğrenildi.

SGK ve bankalar tarafından yapılacak olan ödemelerin detayları merak konusu olmaya devam ederken kamu bankalarının emekli promosyon ücretlerini 12 bin TL’ye çıkarmasının ardından SGK ile protokol imzalayan özel bankalar emekli promosyonlarını yükseltmeye başladı. Yeni promosyon tutarlarına ek ödüllerle beraber verilen rakam 20 bin TL’ye göz kırptı.

EMEKLİ PROMOSYON RAKAMLARI YÜKSELDİ

Bankaların emekli promosyon yarışı yeniden hız kazanırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da çağrıda bulunduğu özel bankalar emekli promosyon rakamlarını yükseltmeye başladı.

#SGK ile bankalar imzayı çaktı! Milyonlarca emekli alabilecek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Güvenlik Kurumu’nun protokol imzaladığı bazı bankalar, emekli promosyonlarını maaşa göre 18 bin 500 TL’ye kadar yükseltti. Üç yılda bir verilen promosyonları almak için bankanız ile taahhüt sözleşmesi imzalamanız yeterli oluyor. Emekli banka promosyonları için yapılan SGK anlaşmasından sonra bankalar arasında rekabet başladı.

SGK ile bankalar imzayı çaktı! Milyonlarca emekli alabilecek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emekliler maaşlarını istedikleri bankalardan alma hakkına sahipken ister özel kamu bankaları ile anlaşma sağlayabiliyor. Maaşlarını taşımak isteyenler bankaya bildirim yapmakla yükümlü tutulurken bu bildirim de banka şubelerinden ya da e-Devlet üzerinden yapılabiliyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz