SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Borsa

Tat Gıda Hissesi TATGD Hedef Fiyat 2024 Tahminleri

Tat Gıda Hissesi TATGD hedef fiyat 2024 tahminleri aracı kurumlar tarafından açıklanmaya devam ediyor. İşte, TATGD 2024'te kaç TL olur, sorusunun cevapları...

Yayınlanma:
Tat Gıda Hissesi TATGD Hedef Fiyat 2024 Tahminleri

Koç Holding çatısı altındaki şirketlerden biri olan Tat Gıda Sanayi A.Ş, 1967 yılından bu yana gıda sektöründe faaliyet göstermektedir. Bursa’da kurulmuş olan şirket; ketçap, salça, mayonez, konserve gibi ürünlerin imalatını gerçekleştirmektedir. Tat Gıda hissesi TATGD borsada işlem görmekte olup 2024 yılına ilişkin TATGD hedef fiyat tahminleri aracı kurumlar tarafından güncellenmeye devam etmektedir. Kurumların, TATGD 2024 yılında kaç lira olur beklentilerine bakalım…

Aracı Kurumların Tat Gıda Hissesi TATGD Hedef Fiyat 2024 Beklentileri

Aracı kurumların Tat Gıda hisse TATGD’nin 2024 yılında nasıl bir grafik çizeceğine ve kaç TL olacağına ilişkin tahminleri, hissenin yatırımcıları tarafından önem arz etmekte ve takip edilmektedir. Bu bakımdan içeriğimizde TATGD hedef fiyat veren 2 aracı kurum olan Halk Yatırım ve Oyak Yatırım’ın öngörülerini derledik.

İLGİLİ HABER Anadolu Sigorta Hissesi ANSGR Hedef Fiyat 2024 Tahminleri
Tat Gıda Hissesi TATGD hedef fiyat 2024 tahminleri aracı kurumlar tarafından açıklanmaya devam ediyor. İşte, TATGD 2024'te kaç TL olur, sorusunun cevapları...

Halk Yatırım TATGD Hedef Fiyat 2024 Beklentisi Kaç TL?

2024 yılı için TATGD hedef fiyat tahminini açıklayan kurumlardan biri olan Halk Yatırım, beklentisini 48,84 TL olarak deklare etti. Aracı kurumun tavsiyesi ise AL olarak kaldı.

İLGİLİ HABER 2024’ün İlk Bülteninde de Yeni Halka Arz Onayı Çıkmadı – 10 Ocak 2024
Tat Gıda Hissesi TATGD hedef fiyat 2024 tahminleri aracı kurumlar tarafından açıklanmaya devam ediyor. İşte, TATGD 2024'te kaç TL olur, sorusunun cevapları...

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Oyak Yatırım TATGD Hedef Fiyat 2024 Tahmini Kaç TL?

Oyak Yatırım TATGD hedef fiyat beklentisini yukarı yönlü revize etti. Aracı kurumun tahmini 36 TL iken 40 TL seviyesine yükseltildi. Oyak’ın TATGD tavsiyesi ise “endekse paralel getiri” şeklinde oldu.

TATGD Hisse Son Durum 8 Ocak 2024

8 Ocak 2024 günü TATGD hisse 34,72 TL seviyelerinden işlem görmektedir. Son 5 günlük TATGD grafiğine bakıldığında hissenin yaklaşık yüzde 2 primlendiği görülmektedir. TATGD hisse grafik incelemesi yapıldığında son 1 aylık periyotta hissenin yaklaşık yüzde 3,5 negatif yönlü hareket ettiği; 6 aylık dönemde ise yüzde 18’e yakın değer kazandığı anlaşılmaktadır. 1 yıllık periyotta yatırımcısına yüzde 21’i aşkın kar sağlayan hissenin 5 yıllık karı ise yüzde 773 civarında gerçekleşmiştir.

TATGD piyasa değeri 4,72 milyar TL seviyesinde olup fiyat kazanç oranı ise yüzde 17,99 seviyesindedir. TATGD hisse grafik analiz sonucunda 52 haftalık periyotta hissenin en yüksek değeri 49,90 TL, en düşük değeri ise 17,28 TL şeklinde gerçekleşmiştir. Bahse konu veriler TATGD anlık grafik analiz neticesinde elde edilmiş olup hissenin fiyatı değiştiğinde bu veriler de değişebilir.

TATGD KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz