SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Finans

Türk Telekom’dan BAYRAM HEDİYESİ! Herkese 10 GB bedava internet dağıtıyor

Türkiye'nin dev markası Türk Telekom müşterilerine yine bayram hediyesi dağıtıyor. Herkese 10 GB bedava internet müjdesi geldi.

Yayınlanma:
Türk Telekom’dan BAYRAM HEDİYESİ! Herkese 10 GB bedava internet dağıtıyor

Türk Telekom’dan BAYRAM HEDİYESİ! Herkese 10 GB bedava internet dağıtıyor – Türk Telekom müşterilerine hediye dağıtmaya devam ederken yeni düzenlenen kampanya için son başvuru tarihi uyarısı yapıldı. Yapılan açıklamada hattı Türk Telekom olan kişilerin 9 Nisan 2024 tarihine kadar başvuru yapmaları halinde hatlarına ücretsiz 10 GB hediye internet yüklenecek.

TÜRK TELEKOM 10 GB BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ NASIL ALINIR?

İLGİLİ HABER Kervan Gıda (KRVGD Hisse) 2024 İlk Çeyrek Bilançosu Nasıl Geldi?
Türkiye'nin dev markası Türk Telekom müşterilerine yine bayram hediyesi dağıtıyor. Herkese 10 GB bedava internet müjdesi geldi.

Düzenlenen kampanya hakkında Türk Telekom tarafından yapılan açıklamada “11 Mart – 9 Nisan 2024 tarihleri arasında Türk Telekom uygulamasından veya SMS ile kampanyaya katılan, bireysel mobil faturalı aktif müşteriler, Ramazan boyunca geçerli 10 GB internet kazanıyor. Siz de hemen kampanyaya katılın, Ramazan boyunca saat 00.00-06.00 saatleri arasında geçerli 10 GB internet kazanın!” denilerek 9 Nisan 2024 tarihine kadar yapılan başvurularda 10 GB bedava internet hediyesi verileceğini duyurdu.

Kampanya koşulları ise şu şekilde açıklanıyor:

İLGİLİ HABER Turk Prysmian Kablo (PRKAB Hisse) 2024 İlk Çeyrek Bilançosunda Zarar Açıkladı
Türkiye'nin dev markası Türk Telekom müşterilerine yine bayram hediyesi dağıtıyor. Herkese 10 GB bedava internet müjdesi geldi.

Türk Telekom uygulamasından veya SMS ile kampanyaya katılan, mobil faturalı aktif müşteriler yararlanabilecektir.

Pttcell ve Teknosacell faturalı aboneler kampanya katılım koşullarını yerine getirdiklerinde kampanyadan yararlanabilecektir. BIMcell, POcell, Vestelcell gibi özel GPO tarifelerinde ve data tarifelerinde bulunan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Türk Telekom uygulamasından İnternet Paketleri alanından veya SAHUR 2024 yazıp 5555’e SMS göndererek kampanyaya katılım için başvuru yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya katılım 11.03.2024 tarihinde başlayacak olup, 09.04.2024 tarihi saat 01:30’ da sona erecektir. Kampanyaya katılım sağlayan abonelere 00:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli olacak 10 GB paket tanımlanacaktır.

Bu koşulları yerine getiren kişiler 9 Nisan 2024 tarihine kadar 10 GB ücretsiz internet hediyesi kazanacaklar. Kampanyaya katılım için SMS gönderilmesi yeterli olacak. SMS ile başvuru yapan kişiler 10 GB interneti ücretsiz olarak Türk Telekom hediyesi olarak kullanabilecekler.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz