SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

QNB Finansbank Faizsiz Kredi Kampanyası 2024 Detayları Belli Oldu

Ülkemizin önemli bankalarından QNB Finansbank kredi kampanyaları ile vatandaşların yanında. QNB Finansbank faizsiz kredi kampanyası 2024 detayları netleşti.

Yayınlanma:
QNB Finansbank Faizsiz Kredi Kampanyası 2024 Detayları Belli Oldu

Global çapta olduğu gibi Türkiye’de de faaliyet gösteren QNB Finansbank, yeni müşterilerine cazip bir kampanya sunuyor. 10 bin liraya kadar kredi çekmek isteyen müşterilerine faiz uygulamama kararı alan banka, 6 aya kadar vadede geri ödeme seçeneğiyle de dikkat çekiyor. QNB Finansbank faizsiz kredi kampanyasının yanı sıra, bankanın 3 ay ödeme ertelemeli kredi, borç transferi kredisi ve anında maaş kredisi gibi seçenekleri de bulunuyor. Arz Takvimi okuyucuları ile birlikte söz konusu kampanyanın detaylarına göz atalım…

QNB Finansbank Faizsiz Kredi Kampanyası 2024

QNB Finansbank’ın faizsiz kredi kampanyasından; bankada daha önce müşteriliği bulunmayan ve ilk kez müşteri olacak vatandaşlar faydalanabilmekte. Bahse konu müşteriliğin, bankanın mobil bankacılık aracı olan QNB Mobil ya da resmi internet bankacılığı olan QNB web sitesi üzerinden yapılması gerekiyor. QNB Finansbank şubeleri üzerinden açılan hesaplarda bu krediden faydalanmak mümkün olmuyor.

İLGİLİ HABER Denizbank Faizsiz Kredi Kampanyası 2024
Ülkemizin önemli bankalarından QNB Finansbank kredi kampanyaları ile vatandaşların yanında. QNB Finansbank faizsiz kredi kampanyası 2024 detayları netleşti.

Yukarıda belirttiğimiz kanallar üzerinden bankanın ilk kez müşterisi olan kişiler ardından faizsiz krediye başvuruda bulunabiliyorlar. Bin TL ile 10 bin TL arasında istenilen tutarda kullanılabilen kredinin geri ödemeleri ise 1 ile 6 ay arasında tercih edilen vadede yapılabiliyor. Faizsiz kredinin tek masrafı, binde 5 oranında alınan kredi tahsis ücreti olarak dikkat çekiyor. 10 bin liralık kredi kullanımlarında bu tutar 50 TL olarak müşteriden peşin tahsil ediliyor.

QNB Finansbank Faizsiz Kredi Kampanyası 2024 Detayları Belli Oldu

QNB Finansbank Faizsiz Kredi Kampanyası 2024 Detayları Belli Oldu

QNB Finansbank’tan alınan faizsiz ihtiyaç kredisinin geri ödemelerini 6 ayda yapmak isteyen vatandaşlar, 10 bin liralık kredi için aylık 1667’şer TL taksit ödemesi gerçekleştirmek durumunda olacaklar. Bu noktada, bankanın söz konusu krediyi müşteri özelinde tanımlamama hakkının bulunduğunu da unutmamak gerekiyor. Zira, müşterinin Findeks notu ve hali hazırda kredi yükümlülük durumu faizsiz krediyi kullanıp kullanamayacağı noktasında önemli etkenler konumunda bulunuyor.

En güncel kredi kampanyaları ve diğer ekonomi haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

QNB Finansbank Diğer Kredi Kampanyaları

Bankanın ihtiyaç kredisi kampanyaları yalnızca yeni müşterileri ile de sınırlı değil. Hali hazırda QNB Finansbank’ın müşterisi olan kişiler için de pek çok tüketici kredisi kampanyası bulunuyor. Ayrıca bankanın yeni müşterileri de bu kampanyalardan faydalanabiliyor. Söz konusu ihtiyaç kampanyaları da aşağıdaki şekilde sıralanabilir; daha detaylı bilgi bankanın resmi internet sitesi üzerinden ya da şubelerden edinilebilir:

  • Kampanyalı İhtiyaç Kredisi (Kişiye özel faiz oranlarının sunulduğu tüketici kredisi)
  • Borç Transferi Kredisi (Öteki bankalardaki kredi borçlarını cazip faizle tak bankada toplamaya yarayan finansman)
  • Kamu Çalışanına Özel İhtiyaç Kredisi (3 ay erteleme ve cazip faiz oranları ile kamu çalışanlarına sunulan kredi)
  • Anında Maaş Kredisi (Maaşını QNB Finansbank’tan alan müşterilerin anında kullanabildikleri kredi)

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz