SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Amoros Nunez, ‘Siz de bizim gibi sıcakkanlısınız’

Güncelleme: 20:33 - 07.12.2023
Amoros Nunez, ‘Siz de bizim gibi sıcakkanlısınız’

Küba’nın Ankara Büyükelçisi Luis Alberto Amoros Nunez, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Küba Komünist Partisi Merkez Komitesi Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Juan Carlos Marsan,  Küba Parlamentosu Milletvekili Liliam Mendoza Estrada ve Büyükelçilik 3.katibi Abel Martinez Grandio da hazır bulundu. 

İlk kez İzmir’i ziyaret ettiğini söyleyen Büyükelçi Amoros Nunez, kenti çok güzel bulduğunu ve İzmirlilerin tıpkı Kübalılar gibi sıcakkanlı insanlar olduğunu belirtti. İzmirlilere Küba’dan “kucak dolusu selam” getirdiğini kaydeden konuk Büyükelçi, tarım ürünlerinin çeşitliliğe sahip olduğu Türkiye’den ithalat yapmak istediklerini de açıkladı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dr. Sırrı Aydoğan, “Biz Küba’yı çok seviyoruz. Türkiye’den sizin ülkenize çok turist gidiyor. Kübalıların da ülkemizi, kentimizi ziyaret etmesini bekliyoruz” şeklinde konuştu. 

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz