SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

İtalya’da Öldürücü Sıcaklık Uyarısı

Güncelleme: 19:28 - 07.12.2023
İtalya’da Öldürücü Sıcaklık Uyarısı

Ülkemizde de etkisini hissettiren aşırı sıcaklar, İtalya’da paniğe neden oldu. İtalya Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Ulusal tahmin sistemi tarafından izlenen birçok şehirde hafta sonu kırmızı alarm durumu görülmektedir. Özellikle en kırılgan gruplara dikkat etmemiz gerekmektedir. Yaşlılar, sağlık sorunları olanlar, ilaç kullananlar, çocuklar ve bebekler bu aşırı sıcaklardan etkilenebilir. Bunun yanı sıra evcil hayvanlarımıza da gereken özeni göstermeliyiz” şeklinde ifadelere yer verildi.

Bakanlık tarafından yapılan açıklamada, başkent Roma’nın da aralarında bulunduğu, üçüncü seviye alarm verilen yüksek riskli kentlerin Bologna, Floransa, Perugia, Viterbo, Civitavecchia, Latina, Frosinone, Pescara, Campobasso, Rieti, Bari, Cagliari, Messina, Palermo ve Katanya olduğu belirtildi.

Hava tahminlerine göre, ülkenin orta kesimlerinde sıcaklık değerlerinin 40 dereceye kadar çıkması, Sicilya’nın güneyinde ise 45-47 dereceye ulaşması bekleniyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz