SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

AnadoluJet Yeni Şirkete Devredildikten Sonra AJet Oldu

Güncelleme: 19:28 - 07.12.2023
AnadoluJet Yeni Şirkete Devredildikten Sonra AJet Oldu

AnadoluJet’in yerini alacak olan “AJet” adlı yeni bir şirket kurduğunu Türk Hava Yolları (THY), duyurdu.

THY, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderdiği “Yeni Şirket Kuruluş Kararı” bildiriminde şu açıklamalara yer verdi:

‘’Yönetim Kurulumuzca Ortaklığımızın, AnadoluJet markasının küresel standartlarda düşük maliyetli bir havayolu olarak faaliyetlerine devam etmesi ve rekabetçi konumunu güçlendirmesi amacıyla faaliyetlerin %100 Türk Hava Yolları iştiraki olan “AJet Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi” çatısı altında sürdürülmesine karar verilmiştir.’’

Türk Hava Yolları yönetim kurulu tarafından yapılan bildirime göre, yeni kurulan “AJet Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi”nin sermayesi 450 milyon lira olarak belirlendi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz