SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Arıcık okulları gezmeye devam ediyor

Güncelleme: 20:38 - 07.12.2023
Arıcık okulları gezmeye devam ediyor

Her hafta çarşamba günü farklı bir ilkokula konuk olan Konak Belediyesi Tiyatro Atölyesi oyuncuları minik öğrenciler için eğlenceli bir oyun olan ‘Arıcığın Maceraları’nı sahneliyor. Tiyatro sahnesi bulunan okullarda gösteriler salonlarda yapılırken, sahnesi olmayan okullarda da sınıflar veya koridorlar tiyatro sahnesine dönüştürülüyor.

MİNİKLERİN TİYATRO KEYFİ

Medine Çam’ın yazıp, yönettiği 45 dakikalık çocuk oyunun ilk gösterimi İsmetpaşa İlköğretim Okulu’nda sahnelendi. Tiyatro sahnesi olmayan okulda oyun sınıfta sahnelendi. Birçoğu hayatında ilk kez tiyatro oyunu izleyen çocuklar ‘Arıcığın Macerası’ ile tiyatro sanatıyla tanışmış oldu. Arıların dünyasındaki düşmanlığın dostluğa dönüşmesini anlatan müzikli ve danslı oyunun sonunda öğrencilere kek ve meyve suyu da ikram edildi. Konak Belediyesi’nin ‘Okulda Oyun Var’ etkinliği yıl içinde ilçenin çeşitli okullarında öğrencilerle buluşmaya devam edecek. ‘Okulda Oyun Var’ etkinliği geçen eğitim-öğretim döneminde 43 ilkokulda sahnelenmiş, 3 bine yakın öğrenci tiyatro izleme olanağı bulmuştu. 

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz