SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Aslanoğlu TCG Anadolu için sordu: “Gemi AKP gemisi mi?”

Güncelleme: 19:43 - 07.12.2023
Aslanoğlu TCG Anadolu için sordu: “Gemi AKP gemisi mi?”

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, İzmir’e demirleyen TCG Anadolu Gemisi için, AKP il başkanı Bilal Saygılı’nın davetine, devlet ciddiyeti hatırlatması yaparak cevap verdi.

Aslanoğlu, “Çok uzun zamandır AKP il başkanı Vali, Vali ise AKP il başkanı gibi davranır oldu. Davet devlet ciddiyetine uygun bir şekilde, devletin temsilcisi tarafından yapılırsa elbette icabet ederiz” diyerek yaptığı açıklamada şunları dile getirdi; “Nazik teklifiniz için teşekkür ederim. Ancak niye siz davet ediyorsunuz. Gemi AKP gemisi mi? Kurtuluş Savaşı vermiş, Türkiye Cumhuriyeti devletini kuran 100 yıllık partinin il başkanı olarak ben, devlet adabı nedir iyi bilirim. 85 milyonun güvenliğini sağlayacak milli gururumuz TCG Anadolu’yu, bir partinin il başkanının değil, devlet ciddiyetine uygun bir şekilde, davete yetkili bir devlet temsilcisinin davetiyle, elbette gezmek isteriz.  Devletimizin yetkilisi parti il başkanlarını davet ederse, diğer partilerin il başkanları ile birlikte seve seve gezeriz. 

Çok uzun zamandır, AKP il başkanı vali, vali ise AKP il başkanı gibi davranır oldu. Seçim dönemine milli güvenlik politikalarını alet etmek ayıptır. 14 Mayıs’tan sonra 13. Cumhurbaşkanımız olacak Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun devlet adabı ve usulüne uygun daveti ile iktidar ve muhalefet partililerinin tüm il başkanları ile birlikte gezmeyi tercih ederiz.”

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz