SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Bacağından 9 Kilo Tümor Çıkartıldı

Güncelleme: 19:38 - 07.12.2023
Bacağından 9 Kilo Tümor Çıkartıldı

Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Murat Çalbıyık ve deneyimli ekibi, 4 saat süren zorlu bir operasyonla Yatar’ın uyluk kemiğinden tam 8 kilo 900 gram ağırlığında dev bir tümörü başarıyla çıkardı. Bu etkileyici ameliyat sayesinde Haydar Yatar, uzun süredir çektiği acılardan sonunda kurtuldu ve sağlığına yeniden kavuştu.

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sinan Zehir, Yatar’ı ve ameliyatı gerçekleştiren ekibi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti ve sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Başhekime göre, devletin sağlık hizmetleri konusundaki destekleriyle birlikte fedakarlıklarını ortaya koyan doktorlar, bu tür başarılı ameliyatları gerçekleştirebiliyorlar.

9-kilo-tumor-cikartildi1-min.jpg

Sinan Zehir, “Doç. Dr. Murat Çalbıyık ve ekibini bu muhteşem ameliyatları için tebrik ediyorum. Hastanemiz, bölge hastanesi olarak nitelendirilebilecek bir seviyeye ulaşmıştır. Güçlü altyapımızın yanı sıra uzman hekimlerimiz de hastanemizde bulunmaktadır. Murat hocamız, devasa boyuttaki tümörü başarılı bir operasyonla çıkararak hastamızı sağlığına kavuşturmuştur” dedi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz