SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Başkan Akpınar din görevlileriyle buluştu

Güncelleme: 20:39 - 07.12.2023
Başkan Akpınar din görevlileriyle buluştu

Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında, Zübeyde Hanım Nikah Evi’nin üzerindeki Kent Restoran’da gerçekleşen buluşmada birlik ve beraberlik mesajları verildi. Etkinliğe, Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve Karşıyaka Müftüsü İsa Gürler de katıldı. 

“ATATÜRK’E BORÇLUYUZ” 
Başkan Akpınar “Dinlerin en güzeli İslam’dır. Topluma bunu doğru anlatmak sizin elinizde. Biz belediye olarak dini tesislere gerekli desteği veriyoruz. Mustafa Kemal Paşa Camii bir tek Karşıyaka’da var. Bu ülkede özgürce yaşıyorsak, dini vecibelerimizi yerine getirebiliyorsak bunu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e borçluyuz. Dualarınıza çok ihtiyacımız var, bizlerden eksik etmeyin” dedi. 

KUTSAL GÖREV 
Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır da “Din görevlileri toplum içinde çok önemli bir misyon taşıyor. Dünyayı anlamlı hale getiren insana; varlığını, nereden geldiğini, ne yapması gerektiğini ifade ederek çok kutsal bir görev ifa ediyorsunuz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesinin ismini taşıyan mekandayız. Bu organizasyonu yapan Belediye Başkanımıza ve Müftümüze teşekkür ediyorum. Kaymakamlığın kapısı herkese olduğu gibi sizlere de her zaman açıktır” diye konuştu. 

ANLAMLI TEŞEKKÜR 
Karşıyaka Müftüsü İsa Gürler ise “Yaklaşık bir senedir görevdeyim. Belediye Başkanımız ile uyum içerisindeyiz. Her zaman bizlere yardımcı ve destek olduğu, bugün de bizleri bir araya getirdiği için kendisine şükranlarımızı sunuyorum. Bize ezanların okunduğu, rahatça ibadet edebildiğimiz, bayrağımızı hürce dalgalandırdığımız bu bağımsız vatanı emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve mücadele arkadaşlarını, şehitlerimizi ve bu kutsal görevi ifa edip hayata veda etmiş din görevlilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi. 

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz