SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Başkan Batur’u göçmen dernekleri ziyaret etti

Güncelleme: 20:39 - 07.12.2023
Başkan Batur’u göçmen dernekleri ziyaret etti

Narlıdere Belediye Başkanlığında gerçekleşen ziyarete İZBALDEF Başkan Vekili ve İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma derneği Başkanı Bahattin Kılıç, İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma derneği danışma kurulu başkanı Mehmet Aslan, İZBALDEF başkan vekili ve İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma derneği yönetim kurulu üyesi Mehmet Yapan, İZBALDEF Genel sekreteri ve İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma derneği gençlik kolları başkanı Murat Fazla, İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma derneği Kadın kolları başkanı Zuhal Filiz, İZBALDEF yönetim kurulu üyesi ve İzmir Trakyalılar derneği başkan yardımcısı Osman Kocatürk, İZBALDEF Genel Sekreteri ve İzmir Trakyalılar derneği yönetim kurulu üyesi Salih Özdemir katıldı. İZBALDEF ve İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nin yaptığı ve yapmayı planladığı çalışmalar ile ilgili bilgiler aktararak fikir alışverişinde bulundular. Dernek yetkililerine Narlıdere’de gerçekleştirilen ve devam eden projeler ile ilgili bilgi veren Başkan Abdül Batur “ İzmir’imizin önemli derneklerinden İzmir Balkan Dernekleri Federasyonu(İZBALDEF) ve İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği başkanları ve yöneticileri Belediyemizi ziyaret ettiler. Kendileri ile dernek faaliyetlerini görüştük. Bazı ortak konularda fikirlerimiz paylaştık. Belediyemizin projeleri ile ilgili bilgiler aktardık. Faydalı bir görüşme oldu. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz