SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Başkan Koştu: “Gençlerimiz üretecek ülkemiz kalkınacak”

Güncelleme: 19:44 - 07.12.2023
Başkan Koştu: “Gençlerimiz üretecek ülkemiz kalkınacak”

Bergama Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan “Meslek Liseleri Üretiyor Projesi” protokolü imzalanarak, start aldı. Proje kapsamında, Şehit Ömer Yiğit Ulus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ilk etapta 400 bank, 10 adet güneş enerjili, USB’li akıllı bank üretilecek. Protokol için düzenlenen törende Belediye Başkanı Hakan Koştu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Ulus imza attı.  

“Meslek liseleri üretim ayağı için son derece önemli”

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Meslek Liseleri’nin Türkiye’nin üretim ayağında son derece önemli bir konuma sahip olduğuna dikkat çekti. Bu önemin, hem Türkiye’de hem de Organize Sanayi Bölgesinin yüzde 100 doluluğa ulaştığı, Serbest Bölge’nin hizmete girmesi için çalışmalarını hızlandırdıkları bu dönemde, Bergama için son derece önem arz ettiğini dile getiren Başkan Koştu, “Meslek Liselerimizden mezun olacak çocuklarımızın daha bilinçli, eğitim aldığı alanda özgüveni ve mesleki kabiliyeti yüksek birer birey olarak iş hayatına atılması için belediye olarak elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Bugün protokolünü imzaladığımız projemizle de amacımız bu. Meslek lisemizde üretimi tamamlanan metal aksamlı ahşap banklar ve Güneş enerjili, USB’li akıllı banklar şehrimizin park ve yeşil alanlarında yer alacak. Gençlerimiz üretecek, ülkemiz kalkınacak” diye konuştu.

 

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz