SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

“Başkan Mustafa İduğ umudu yeşertmiş”

Güncelleme: 19:45 - 07.12.2023
“Başkan Mustafa İduğ umudu yeşertmiş”

Doğrudan vatandaşlara yönelik çalışmalar

Yoksulluğun giderek derinleştiği, toplumun depresyona girdiği bir dönemde ortaya konulan çalışmaların çok önemli olduğunu ifade eden Foggo, “Pazar yerlerinden Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezlerine, yüzme havuzundan Sivil Toplum Örgütleri Yerleşkesine gördüğüm tüm tesisler çok güzel. Tamamı doğrudan mahalle içlerinde ve doğrudan başta kadınlar, gençler ve çocuklar olmak üzere vatandaşlara yönelik olarak düşünülmüş.  Yaşadığımız bu sıkıntılı dönemde böylesi çalışmalara ve umuda ihtiyacımız var. Başkan Mustafa İduğ, Bornova’da yaptıklarıyla umudu gerçekten yeşertmiş. Kendisini kutluyor ve çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Çalışmalar devam edecek

Bornova Belediyesi olarak sosyal devlet, toplumcu belediyecilik anlayışı ile çalıştıklarını söyleyen Başkan Mustafa İduğ, “Partimizin de ortaya koyduğu vizyon çerçevesinde bu projeleri ortaya koyduk. Başka yerlerdeki iyi modelleri her zaman örnek alıyor, kendi çalışmalarımızı da diğer belediyelerle paylaşıyoruz. Özellikle kadınlarımız ve geleceğimiz olan çocuklarımızın yararlandığı böylesi tesisleri yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz