SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Başkan Şengül’den CHP’ye sert tepki

Güncelleme: 20:30 - 07.12.2023
Başkan Şengül’den CHP’ye sert tepki

Başkan Şengül, “CHP, bu işlerin uzmanıdır. Daha önce Karşıyaka’dan Foça’ya, Dikili’ye nasıl seçmen taşıdıklarını çok iyi biliyoruz. Her seçim öncesi artık alıştığımız ayak oyunlarına başvurarak, algı oluşturmaya ve kendi içlerindeki koltuk kavgasını unutturmaya çalışıyorlar. Korkunun ecele faydası yok, İzmir halkı 31 Mart’ta CHP’ye gerekli dersi verecek” dedi.

AK Parti olarak İzmir halkının tercihine her zaman saygı duyduklarını vurgulayan Başkan Şengül, seçimlerin sağlıklı bir şekilde yapılmasını da her şeyden çok önemsediklerini belirtti.

MAKAM KAVGASINI UNUTTURMAK İSTİYORLAR

Şengül, “Daha önce, ‘CHP’de makam ve koltuk kavgası olur. CHP’nin İzmir’e hizmet etme gibi bir derdi yok’ demiştik. CHP, bizi yine yanıltmadı. Kendi içlerindeki kavganın ne derece büyüdüğünü tüm kamuoyu görüyor. Şimdi bu kavgayı, mevki çatışmasını unutturmak için algı oluşturmaya çalışıyorlar. Bunu da geçtiğimiz seçimlerden de alışkın olduğumuz ‘ilçelere seçmen taşınıyor’ gibi, tamamen asılsız iddialarla yapmaya çalışıyorlar. Örneğin, ‘Foça’da eğitime gelen askerlere oy kullandırılacak’ diyorlar. Bu zaten olan bir şey. Geçmiş dönemde de askerlerimiz, bu ilçemizde oy kullanmış. Buna yönelik ilçe seçim kuruluna yaptıkları itiraz da reddedilmiş. Sanki olağanüstü bir durum varmış gibi bunu kamuoyuna aktarmak, art niyetli bir tutumdur” dedi.

İZMİR’E SADECE GERÇEKLERİ ANLATIYORUZ

Başkan Şengül, şöyle devam etti: “CHP, İzmir’i aldatmaya çalışıyor. Ama biz CHP gibi değiliz, İzmir halkına sadece gerçekleri anlatıyoruz. Siyasi görüşü ne olursa olsun herkesin talebini önemsiyoruz. Her kesime yönelik projeler hazırlıyoruz. İzmir halkı da artık hak ettiği hizmete kavuşmak istiyor. Bunun da AK Parti eliyle olacağını görüyor. İzmir’de AK Parti’ye olan teveccüh her geçen gün artıyor. CHP, birtakım algılarla, iftiralarla İzmir halkını etkileyebileceğini sanıyor ama yanılıyor. Korkunun ecele faydası yok. 31 Mart’ta İzmir, kendisine hizmet etme fırsatını AK Parti’ye verecek. Bu güzel şehri hak ettiği yere, hayal edilen noktaya getireceğiz.”

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz