SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Bayraklı Aday Adayı CHP’li Polat’tan spor alanında ‘sağlıklı’ vaatler

Güncelleme: 20:33 - 07.12.2023
Bayraklı Aday Adayı CHP’li Polat’tan spor alanında ‘sağlıklı’ vaatler

CHP’den Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Polat, alanda adaymış gibi çalışıyor. Tam gün mesaisini ilçede STK, muhtar, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek değerlendiren Polat, ilçe sakinlerinin sağlıklı ve mutlu ortamlarda bilinçli şekilde spor yapmalarını sağlamak istediklerini söyledi, spora yönelik önemli vaatler verdi.

Polat, sabahın erken saatlerinde başlayan mesaisinde ilçedeki STK, muhtar, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor. Polat ilçe sakinlerinin sağlıklı ve mutlu ortamlarda bilinçli şekilde spor yapmalarını sağlamak istediklerini, spor yapma imkanlarından Bayraklılıları yararlandırmak istediklerini ifade etti.

Polat, spora yönelik projelerini şöyle anlattı:

Kapalı ve açık semt spor alanları geliştirerek, ilçe sakinlerinin spor yapmasına olanak sağlamak ve özellikle ilçe gençliğinin zihnen ve bedenen gelişimlerine katkıda bulunmak istiyoruz. Gençlerimizi ilgi duydukları spor alanlarına yönlendirerek zararlı alışkanlık ve akımlardan korumak önceliğimiz. Bu şekilde en değerli varlıklarımız olan gençlerimizin ve çocuklarımızın boş zamanlarını sporla değerlendirmelerini sağlamak istiyoruz.

Spor merkezlerinde ayrıca yaşlılarımızın özel spor programlarına uygun olarak spor yapmalarını teşvik ederek sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerine yardımcı olacağız. Belli spor dallarında yetenekli olan çocuklarımızı ve gençlerimizi bu dallarda teşvik ederek ve yönlendirerek gelecekte de başarılı olmalarını sağlamak ve Türk sporuna kazandırmak istiyoruz. Semt takımlarının kurulmasını teşvik ederek spor yarışmaları düzenleyeceğiz ve mevcut amatör spor kulüplerini destekleyeceğiz.”

ÖNEMLİ VAATLER

Polat belediye olarak amatör spor kulüplerine malzeme yardımı yapacaklarını, amatör spor kulüplerindeki bir hocanın maaşının belediyeden karşılanacağını, spor kulüplerine servis desteği sağlayacaklarını ve spor kulüplerine birer adet saha kazandıracaklarını vaat etti.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz