SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Bornova Belediyesi’nden eğitime tam destek

Güncelleme: 20:38 - 07.12.2023
Bornova Belediyesi’nden eğitime tam destek

İlgili karar, Bornova Belediye Meclisi’nde oybirliği ile kabul edilirken, Bornova Belediyesi, Bornova Kaymakamlığı ve Bornova İlçe Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

Bornova Belediyesi’nin Erzene Mahallesi 498, 707 ve 719 sokaklar arasında kalan ve imar planında yol, yeşil alan ile ilkokul olarak görülen 3.500 metrekarelik arsası, Milli Eğitim Bakanlığı’na tahsis edildi. İlgili karar, Bornova Belediye Meclisi’nde oybirliği ile kabul edilirken, Bornova Belediyesi, Bornova Kaymakamlığı ve Bornova İlçe Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. Kaymakamlık’ta düzenlenen törende imzaları, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Bornova Kaymakamı  Fatih Genel ve Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu attı.

Çocuklarımızın geleceği için

Bornova’nın bir eğitim kenti olduğuna dikkat çeken Başkan Atila, “Bu anlamda Belediyemize ait bir yerimizi Milli Eğitim Bakanlığı’na tahsis ettik. Sayın Kaymakamımızın önderliğinde bu alanda okulun bir an önce yapılması ve çocuklarımızın orada eğitim almaya başlaması bizim için mutlulukların en güzeli olacak. Vesile olan, katkı koyan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bornova Belediyesi’ne teşekkür

Bornova Kaymakamı Fatih Genel ise 2019 yılında yılında tekli eğitime geçileceğini hatırlatarak, “ ‘Bakanlık yeter ki siz yer bulun’ diyor. Bu açıdan bakıldığında yapılan tahsis çok önemli. Bornova Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz