SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Bornova’da ‘Akıl ve Zeka Oyunları Yarışması’ başlıyor

Güncelleme: 20:29 - 07.12.2023
Bornova’da ‘Akıl ve Zeka Oyunları Yarışması’ başlıyor

5,6 ve 7. sınıflar arasında yapılacak olan yarışma, 23 Şubat Cumartesi günü Bornova Büyük Park içinde bulunan Bornova Belediyesi Gençlik Merkezi’nde gerçekleşecek.  Yarışma ile ilgili bilgi almak isteyenler Bornova Belediyesi’nin 999 29 29 numaralı hattından dahili 4400-4402’yi arayabilir. Başvurular ise Bornova Belediyesi’nin http://www.bornova.bel.tr adresinden bireysel olarak yapılacak.

Bornova Belediyesi Dost Bilimevi çatısı altında hizmet veren Sosyal Etkinlik Merkezi 5,6 ve 7. Sınıflar arası ‘Akıl ve Zeka Oyunları Yarışması’ düzenliyor. 

Zeka oyunlarına yönelik ilginin artırılması, öğrencilerin bilişsel gelişimine ve akademik başarılarına katkı sağlanması, çocuklarımızın  düşünen, üreten bireyler olabilmeleri ve analitik düşünme teknikleriyle tanışmaları amacıyla düzenlenlenen ödüllü yarışma için son başvuru tarihi 4 Şubat 2019. 

brn-dost-bilim-evi-26.jpg

Bornova İlçe sınırları içinde bulunan resmi ve özel okullardan öğrencilerinin katılımına açık olan yarışma 5.sınıflarda  Abalone , 6.sınıflarda  Swish , 7.sınıflarda  Surakarta oyunlarında yapılacak. 23 Şubat Cumartesi günü Büyükpark içinde bulunan Bornova Belediyesi Gençlik Merkezi’nde gerçekleşecek olan yarışmada her öğrenciye katılım belgesi verilirken, her sınıf düzeyinde birinciye 250TL, ikinciye 150TL, üçüncü olana ise 100TL hediye edilecek. 

Yarışma ile ilgili bilgi almak isteyenler Bornova Belediyesi’nin 999 29 29 numaralı hattından dahili 4400-4402’yi arayabilir. Başvurular ise Bornova Belediyesi’nin http://www.bornova.bel.tr adresinden bireysel olarak yapılacak.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz