SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Bornova’da Aşure birlikteliği

Güncelleme: 20:39 - 07.12.2023
Bornova’da Aşure birlikteliği

Bornova’da Muharrem Ayı birliktelik ve huzur içinde geçerken, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, düzenlenen aşure etkinliklerinde vatandaşların yanında oldu. Böylesi zamanlarda birlikte olmanın önemine dikkat çeken Atila, İlçemiz ve kentimizdeki barış ve kardeşlik ortamının tüm ülkemize hakim olmasını diliyorum” diye konuştu.

Bornova’da Muharrem Ayı birliktelik ve huzur içinde geçerken, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Gökdere’de her yıl geleneksel olarak düzenledikleri Aşure Buluşması’nın yanısıra pek çok aşure etkinliğinde sivil toplum örgütleri ve vatandaşların yanında oldu.

Bornova Belediyesi’nin öncülüğünde 2015 yılında kurulan Bornova Kadın Girişimi ve İşletme Kooperatifi’nin aşure etkinliği Büyük Park içerisindeki Kooperatif binası önünde yapıldı. Başkan Olgun Atila da bu anlamlı buluşmada Bornovalıların yanında oldu. Kooperatif üyesi kadınların yaptığı aşureden yiyen Atila, vatandaşlarla oturup sohbet etti. 3. Sanayi Sitesi ve Atatürk Mahallesi Cemevi’ndeki aşure etkinliklerine de katılan Başkan Olgun Atila, Ege Yörükleri Derneği, İzmir Bosna Sancak Derneği ve Sivas İmranlılar Derneği tarafından düzenlenen aşure buluşmalarında da vatandaşların yanında yer aldı. Atila, Yeşilova’daki Yas-ı Matem anmasına da katıldı,

Bornova’da Muharrem Ayı’nın birlik ve beraberlik içerisinde geçtiğini belirterek, “Böylesi zamanlarda birlikte olmak çok önemli. Ben de mümkün olduğunca tüm etkinliklere katılmaya çaba gösteriyorum. İlçemiz ve kentimizdeki barış ve kardeşlik ortamının tüm ülkemize hakim olmasını diliyorum.” diye konuştu. 

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz