SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Bornova’da Ata’ya saygı yürüyüşü yapıldı

Güncelleme: 20:36 - 07.12.2023
Bornova’da Ata’ya saygı yürüyüşü yapıldı

Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan 36 dağcılık kulübü, düzenlenen törenin ardından farklı rotalarda yürüyüşe geçti. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, yürüyüşe katılan kulüplerin temsilcilerine birer teşekkür belgesi verdi.Türkiye Dağcılık Federasyonu ve Bornova Belediyesi’nin işbirliğiyle her yıl 10 Kasım’dan sonraki ilk Pazar günü düzenlenen ‘Ata’ya Saygı Yürüyüşü’ne bu yıl da yoğun ilgi gösterildi. Yürüyüşe İzmir ve ilçelerinde faaliyet gösteren 36 dağcılık kulübü katıldı.

sly_7125.jpg

Bornova Cumhuriyet Meydanı’ndaki törende saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Ata’ya Saygı Yürüyüşü’ne katılan kulüplerin temsilcilerine teşekkür belgesi verdi.

Burada bir konuşma yapan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Atatürk’ün emaneti Cumhuriyet’e ve onun değerlerine hep birlikte sahip çıkmanın ve yüceltmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Onun yolu özgürlüğün, bilimin, eşit yurttaş olmanın, egemenlik haklarının, insanca yaşamanın, aydınlığın, çağdaşlığın ve ortak aklın yolu oldu. Tek ve ebedi Başkomutanımız, önderimiz Atatürk’ün yolu bizim de yolumuzdur ve öyle kalacaktır” dedi.

Türkiye Dağcılık Federasyonu İzmir İl Temsilcisi Siyami Çetin de, “Her birimize rehber olan ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 80. Yılında onu sevgi, saygı, şükran ve rahmetle anıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk ile tüm şehit ve gazilerimize bugünümüzü yaşattıkları için saygılarımı sunuyorum” dedi.

Törenin ardından ekipler yürüyüş yapacakları bölgelere hareket etti. Ata’ya Saygı Yürüyüşü, Bornova sınırlarındaki Çamiçi, Sabuncubeli, Kayadibi, Homeros, Kurudere, Pınarbaşı, Kavaklıdere, Karaçam, Evka 3, Çiçekliköy, Yakaköy, Gökdere’deki parkurlarda gerçekleşti.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz