SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Bornova’da Sivil Toplum Kuruluşları’nın birlikteliği sürüyor

Güncelleme: 20:35 - 07.12.2023
Bornova’da Sivil Toplum Kuruluşları’nın birlikteliği sürüyor

Bu kapsamda STK’larla sık sık biraraya gelen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila derneklere her konuda destek veriyor. STK’lar belediyenin kendilerine verdiği destekler için teşekkür ediyor. 

Bornova Belediyesi’nin ilçede faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekleri biraraya getirmek ve destek olmak amacıyla hayata geçirdiği Sivil Toplum Kuruluşları Koordinatörlüğü yaptığı çalışmalarla dikkat çekiyor. İzmir’de bir ilk olarak Bornova belediyesi bünyesinde kurulan birim; belediye, dernekler ve sivil toplum örgütleri arasındaki iletişimi kurarak yeni projelere destek oluyor.

  “Ortak Akıl” ilkesi ile hareket eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da sık sık biraraya geldiği STK ve derneklerle işbirliği çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Atila, 23 Nisan ve 19 Mayıs gibi özel günler için düzenlenecek olan etkinlikler öncesi ,  STK ya da derneklerin sosyal aktiviteleri gibi etkinliklere katılarak destek veriyor.  Bornova’da faaliyet gösteren STK ve derneklerin temsilcileri Başkan Olgun Atila’nın her zaman yanlarında olmasından memnun olduklarını dile getiriyor. 

Bornova Makedonya Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Bülent Şengül:

 Biz yeni kurulan bir derneğiz. Buna rağmen Bornova Belediye Başkanımız Olgun Atila, bize destek veriyor. Kendisinin ilçede bulunan tüm STK’lara da ayrı ayrı ilgi gösterdiğini görüyoruz. Bunun için ve Bornova için yaptıklarından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

 ADD Bornova Şube Başkanı Doğan Aygen: 

Bornova Belediyesi ile birçok ortak çalışma yaptık. Biz demokratik bir kitle örgütü olarak belediyemizden her konuda destek alıyoruz. Ortak projelerle çok güzel çalışmalar ortaya koyuyoruz. Bunun için Başta Belediye Başkanımız Olgun Atila olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür ederiz. 

Türk Kadınlar Birliği Derneği Bornova Şube Başkanı Naile Elçioğlu:

 Bornova Belediyesi bünyesinde hizmet veren STK Koordinatörlüğü’nden çok memnunuz. Ben 1 yıllık bir başkanı olduğum için bu birim yaptığımız çalışmalarda bize avantaj sağladı. Birlikte birçok etkinliğe katılıyoruz. Belediyemiz her zaman bizim yanımızda yer alarak destekçimiz oluyor. Araç lazım olduğunda araç temin ediliyor. Gerektiği zaman salon tahsis ediliyor. Bornova Belediyesine çok teşekkür ediyoruz.

Alevi Kültür Dernekleri Bornova Şube Başkanı Veli Zengin:

2011 yılında kurulan derneğimiz Bornova’da bulunan canlarımıza katkı sağlıyor. Bornova Belediyesi derneğimize gerek maddi, gerekse manevi olarak her zaman destek oluyor. Başkanımız Olgun Atila’da her zaman bizim yanımızda.   Başka Başkanımız olmak üzere tüm çalışan arkadaşlara derneğimiz adına çok teşekkür ederim.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz