SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Bornova’da üç kuşak birarada eğlendi

Güncelleme: 20:31 - 07.12.2023
Bornova’da üç kuşak birarada eğlendi

Çocuklar, gençler ve yaşlılar olmak üzere üç kuşak, Bornova Belediyesi’nin etkinliğinde buluştu. Neşe dolu buluşmada şarkılar hep bir ağızdan söylendi, danslar edildi. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da bu özel kutlamadaki yerini aldı. Başkan Atila, “ Biz Bornova’da çocuk ve gencinden yaşlısına hep birlikte huzur içinde yaşıyoruz. Hayatı, güzellikleri paylaşıyoruz. Bu hep böyle devam etsin. 2019 yılı tüm dünyaya barış, huzur ve mutluluk getirsin“ diye konuştu.

_tlg4007.jpg

Bornova Belediyesi, üç kuşağın bir araya geldiği çok özel bir etkinlik gerçekleştirdi. Çocuklar, gençler ve yaşlılar, Atatürk Mahallesi Dr. Srrı Aydoğan Kültür Merkezi’ndeki yeni yıl partisinde buluştu. Bornova Belediyesi’nin kurslarında eğitim alan çocuklar, Bornova Bahçeşehir Koleji öğrencileri, Ege Üniversitesi İşletme Topluluğu üyesi öğrenciler, Nevvar Salih İşgören Huzurevi sakinleri ve Bornova Belediyesi’nin Evde Bakım Hizmetleri’nden de yararlanan Çınarlar Kulübü üyeleri keyif dolu saatler geçirdi. 

mus_uc-kusak-bir-arada-(2).jpg

Sunuculuğunu, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın Kızı Seda ile Ege Üniversitesi öğrencisi Yakup Siyahkoç‘un birlikte yaptığı kutlama, Bornova Belediyesi TSM Korusu’nun şarkıları ile başladı. Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin müzik grupları ve dans topluluğu etkinliğe ayrı bir renk kattı. Bornova Belediyesi Prof. Dr. Türker Minibaş Gençlik Merkezi’nden yararlanan üniversite öğrencisi Emre Bulgurlu‘nun mızıkası ve gitarı eşliğinde söylediği şarkılarda büyük beğeni topladı. Yılbaşı gecelerinin vazgeçilmesi tombalanın da oynadığı eğlencede, üç kuşak birarada gönüllerince eğlendi.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, bu özel buluşmaya Eşi Hikmet Atila ile birlikte katıldı. Sahneye Kızı Seda’nın anonsu ile çıkan Başkan Atila, “Böylesi topluluk ile birlikte olmak çok güzel. Biz Bornova’da çocuk ve gencinden yaşlısına hep birlikte huzur içinde yaşıyoruz. Hayatı, güzellikleri paylaşıyoruz. Bu hep böyle devam etsin. 2019 yılı tüm dünyaya barış, huzur ve mutluluk getirsin“ dedi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz