SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Bornova’da vatandaşa hizmetin kalitesi yükseliyor

Güncelleme: 20:33 - 07.12.2023
Bornova’da vatandaşa hizmetin kalitesi yükseliyor

Bornova Belediyesi’nin muhtarlar için projelendirdiği bütün ihtiyaçların tek noktada karşılandığı modern ofislere yenisi eklendi. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Selahattin Özdemir ve vatandaşlarla birlikte yeni muhtarlık ofisini hizmete açtı. Bornova Belediyesi’nin çevre düzenlemesini yaptığı muhtarlık ofisinin yanındaki alanda ‘Mahalle’de eğlence var’ etkinliği kapsamında Selda Kesgi sahneye çıktı.

Bornova Belediyesi, muhtarların vatandaşlara daha iyi şartlarda hizmet verebilmeleri için başlattığı yeni muhtarlık ofisi yapım çalışmalarını sürdürüyor. Yeni ofisleri bir bir tamamlayarak hem vatandaşların hem de muhtarların kullanımına sunan Bornova Belediyesi, Yunus Emre Mahallesi’ndeki modern muhtarlık ofisini de tamamladı.

sly_9823.jpg

Tasarımıyla dikkat çekiyor

Bornova Belediyesi Kentsel Tasarım Müdürlüğü tarafından tasarlanan yeni muhtarlık ofisleri 12 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 28 metrekarelik alan üzerine inşaa edildi. Önünde 16 metrekarelik terası bulunan modern ofislerde küçük bir mutfak ve tuvalet de var. Tasarımı ile dikkat çeken klimalı ofislerin, ilan panosu, dolap, masa ve sandalyeleri de muhtarların en iyi hizmeti verebilecekleri şekilde dizayn edildi.

 Türkülerle eğlendiler

Yunus Emre Mahallesi muhtarlık binasının açılışı ilk kez yapılan ‘Mahalle’de eğlence var’ etkinliğiyle tam bir şenliğe dönüştü. Muhtarlık ofisinin yanında, Bornova Belediyesi tarafından daha önce mahallelilerin istekleri doğrultusunda düzenlenen alandaki etkinlikte Türk Halk Müziği sanatçısı Selda Kesgi sahneye çıktı. Kesgi’nin birbirinden güzel türküler söylediği etkinliğe katılım yoğun oldu.

sly_9877.jpg

Kurdelesini birlikte kestiler

Konserin ardından Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Selahattin Özdemir ve vatandaşlar yeni muhtarlık ofisinin açılış kurdelesini kesti. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Bornova’nın her yerine dokunmaya çalıştıklarını, Yunus Emre Mahallesi’nde de vatandaşların istekleri doğrultusunda hizmetleri hayata geçirdiklerini söyleyerek, “Yaptığımız muhtarlık binaları aynı zamanda belediyemizin de hizmet birimleri. Muhtarlarımız vatandaşlarımızın taleplerini alıp bizlere iletiyor. Vatandaşla bağlarımızın daha da güçlenmesine katkıda bulunacak olan bu muhtarlık ofisi Yunus Emre Mahallemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Selahattin Özdemir, Bornova Belediyesi’nin kendi projelerini hayata geçirirken bir yandan da okul gibi yatırımların önünü açtığını söyleyerek, yeni muhtarlık binasının yapılmasından dolayı teşekkür etti.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz