SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Bornovalı çocuklar yazarlarla buluştu

Güncelleme: 20:35 - 07.12.2023
Bornovalı çocuklar yazarlarla buluştu

Altındağ Hasan Ali Yücel Cumhuriyet Kitaplığı’nda düzenlenen buluşmada çocuklar için kitaplarını imzalayan yazar, ilk imzaladığı kitabı da Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’ya hediye etti. 

Dünya Çocuk Kitapları Haftası Bornova’da etkinliklerle dolu dolu kutlandı. Bornova Belediyesi tarafından çocuklara kitap okuma alışkanlığı ve edebiyat sevgisi kazandırmak amacıyla hazırlanan ve 4 gün süren etkinliklerde Çocuk Kitapları Sevgi Saygı’nın ardından Hacer Kılcıoğlu konuk oldu. 

brn_0819.jpg

Altındağ Hasan Ali Yücel Cumhuriyet Kitaplığı’nda Bornovalı miniklerle biraraya gelen Kılcıoğlu, önce miniklerle sohbet ederek kitaplarının hikayelerini anlattı. Aydede Her Yerde, Perşembeleri Çok Severim ve 10 Numara Çocuklar gibi kitapların yazarı olan Hacer Kılcıoğlu ardından kitaplarını imzalayarak çocuklara hediye etti. Düzenlenen etkinlikte ilk kitabını ise Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila için imzaladı. 

Etkinlik kapsamında çocuklar kitap ayracı yapımı atölyesi ile de kendi ayraçlarını yapmanın mutluluğunu yaşadı. Etkinlikte minkleri yalnız bırakmayan Başkan Olgun Atila, okumanın önemine dikkat çekerek, “Dünya Çocuk Kitapları Haftası için düzenlediğimiz etkinliklerle çocukları bu konuda bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Sevilen çocuk kitaplarının yazarları ile onları biraraya getirerek daha fazla okumaları için teşvik ediyoruz” dedi. 

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz