SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Bornovalılar can dostlara duyarsız kalmadı

Güncelleme: 20:30 - 07.12.2023
Bornovalılar can dostlara duyarsız kalmadı

Sosyal medya platformlarından Bornova Belediyesi’ne özellikle köpek kulübesi yapılması için mesajlar atıldı. Vatandaşların yoğun isteği üzerine hemen harekete geçen Bornova Belediyesi de yeni kulübeler yaparak talep edilen yerlere koymaya başladı.

Bornova Belediyesi’nin sokak köpeklerinin soğuklardan etkilenmemesi için yaptırdığı kulübeler büyük memnuniyetle karşılandı. Fen İşleri Şantiyesi’nde üretilip vatandaşların istediği yerlere konulan kulübeler, soğuk havalarda yaşam mücadelesi veren köpeklerin sıcak yuvası oldu. Bornova Belediyesi Fen İşleri Şantiyesi’nde üretimi yapılan kulübeler ilk olarak Evka-3, Mevlana ve Birlik mahallelerinde vatandaşların talep ettiği yerlere konuldu. Su geçirmemesi için çatılarına özel kaplama yapılan kulübelerden ilk aşamada 35 adet üretildi.

5j7a0325-001.jpg

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, çalışmalarını ‘Bornova Bizim Evimiz’ anlayışı ve hassasiyetiyle yürüttüklerini belirterk, “Sokak hayvanları da evimizin vazgeçilmezleri arasında. Bu nedenle onların da soğuktan korunabilmeleri için bu kulübeleri yaptık ve ilçemizin belirli noktalarına yerleştirmeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın konudaki duyarlılıklarına teşekkür ediyorum” dedi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz