SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Bornova’nın kış hazırlıkları tamam

Güncelleme: 20:36 - 07.12.2023
Bornova’nın kış hazırlıkları tamam

Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde iki ekip oluşturuldu. Her an hazır olacak bu ekiplerden biri su baskınlarına, diğeri ise atılan küllerden dolayı zarar gören konteynerlere müdahale edecek.

Bornova Belediyesi, kış aylarının sorunsuz bir şekilde geçirilmesi, vatandaşların olumsuz hava koşullarından etkinlenmemesi için tüm hazırlıklarını tamamladı. Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde iki ekip oluşturuldu. Bu ekiplerden biri su baskınlarına, diğeri ise atılan küllerden dolayı zarar gören konteynerlere müdahale edecek.

Sel baskınlarına acil müdahale

20 kişiden oluşacak ekip, şiddetli yağışlarda meydana gelebilecek olası su baskınlarındaki sorunları gidermek için çalışacak.  2 kamyonet, 2 kanal açıcı, 1 vidanjör ve 4 damperli kamyonla alanda olacak ekip, vatandaşlardan gelen istihbaratları değerlendirecek ve acil bir şekilde şiddetli yağışlarda su baskını yaşanan bölgelere gidecek.

Konteynerler kontrol altında

Bir diğer ekip ise konteynerlerin bakımı ve temizliği ile ilgilenecek. Özellikle atılan kül ve ateşten dolayı zarar gören konteynerler,  en kısa yıkanıp boyanacak ve etiketlenerek tekrar yerine konacak. 6 kişilik bu ekip, kış aylardında 3 araçla sürekli alanda olacak.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz