SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Çağla Şıkel ve Nail Gönenli İlişkilerine İkinci Bir Şans Verdi!

Güncelleme: 19:28 - 07.12.2023
Çağla Şıkel ve Nail Gönenli İlişkilerine İkinci Bir Şans Verdi!

Çağla Şıkel, başarılı bir sunucu olarak tanınırken, 6 ay önce avukat Nail Gönenli ile aşk yaşamaya başlamıştı. İkili, ilişkilerinin başından itibaren sık sık bir arada görüntülenmiş ve mutlu anlarıyla magazin gündemine gelmişti. Ancak bir süre önce, nedeni belirsiz bir şekilde ayrılık kararı almış ve herkesi şaşırtmışlardı. Özel hayatları hakkında konuşmayı tercih etmeyen çift, ayrılık sürecinde de sessizliğini korumuştu.

Ancak görünen o ki, Şıkel ve Gönenli birbirlerinden uzak kalmaya dayanamadılar. Çeşme’de bir araya gelen çift, duygularının hala güçlü olduğunu anladılar ve ilişkilerine ikinci bir şans verme kararı aldılar. Nail Gönenli, Instagram hesabından çiftin birlikte olduğu romantik bir fotoğraf paylaşarak barıştıklarını ilan etti. Gönenli’nin paylaşımında, Çağla Şıkel’e sarılarak öptüğü anı ölümsüzleştiren bir fotoğraf yer aldı. Gönenli, paylaşımının altına “Söylenecekler yazıldı” notunu düşerek kalp emojisi ekledi.

Çağla Şıkel ise sevgilisinin bu romantik paylaşımına sessiz kalmayı tercih etti. Henüz herhangi bir açıklama yapmayan Şıkel’in, ilişkilerine odaklanmayı tercih ettiği düşünülüyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz