SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

‘Çanakkale Savaş Malzemeleri Müzesi’ Kemalpaşa’da açıldı

Güncelleme: 20:32 - 07.12.2023
‘Çanakkale Savaş Malzemeleri Müzesi’ Kemalpaşa’da açıldı

canakkale-muzesi-(1).jpg

Çanakkale ruhunu Kemalpaşa’ya getirdiklerinin altını çizen Uğurlu, sözlerini şöyle sürdürdü: 

“Orada yaşanan destansı hadiseleri, Filistin’inden, Erzurum’undan, Bayburt’undan, Trabzon’undan, Uşak’ından, Bulgaristan’ından, Makedonya’sından oraya aynı ruh ve gönül dünyasından bakan insanların gelip oradaki mücadeleyi nasıl sergilediklerini, orada nasıl bir olunup ve bu birliktelik sonucunda bu savaşın nasıl kazanıldığını gösterilmesi gerekiyor. Belediye olarak Kadınlar Kulübümüz aracılığı ile Çanakkale’ye kültür gezileri düzenledik. Şimdide özellikle öğrencilerimiz için o destanın açıldığı sergiyi ilçemize getirdik.”

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz