SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

CHP Selçuk Aday Adayı Filiz Sengel’e STK’lardan büyük destek!

Güncelleme: 20:37 - 07.12.2023
CHP Selçuk Aday Adayı Filiz Sengel’e STK’lardan büyük destek!

Selçuk Esnaf Odası, Ticaret Odası, Alevi Kültür Derneği, Selçuk (Ephesus) Rumeli Göçmenleri Derneği, Selçuk Kent Konseyi, Gaziler ve Şehit Yakınları Derneği, Eğitim-Sen, Eğitim-İş Sendikaları ile başlanan ziyaretlerde; “Kente sahip çıkmak için ortak işlerin nasıl ve ne şekilde yapılacağına” ilişkin fikir alışverişinde bulunuluyor. Aynı zamanda SEGEMDER (Sürekli Eğitimi ve Kişisel Destekleme Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı olan ve sivil toplum örgütlerinin çalışma şart ve koşullarına vakıf olduğunu belirten Filiz CERİTOĞLU SENGEL; “Bir kente sahip çıkacak olanlar o kentte yaşayan yurttaşlardır. Herkes aynı fikre sahip olmayabilir; ‘HEMFİKİR OLUNMAYABİLİR AMA HEMŞEHRİLİK BİLİNCİNİN’ geliştirilmesi ve sağlamlaştırılması gerekir. Selçuk’un mevcut sorunlarının belli olduğunu; ortak dil ve ortak eylem ile çözüm odaklı işler yapılması gerektiğini vurgulayan SENGEL yaptığı yazılı açıklamada şunları ifade etti.

 

“Şu ana kadar gerek başkanlığını yürüttüğüm Segemder’de gerekse siyasi platformda hep “BEN” değil “BİZ” demeyi ve bu şekilde hareket etmeyi tercih ettim. Çünkü problemin tek bir kişi tarafından çözülebileceğine değil; toplumu kucaklayan, ortak aklın çalışmasını sağlayan bir yönetim şeklinin esas olduğuna inanıyorum.

Nitekim Selçuk’ta faaliyetlerini gerçekleştiren gerek Sivil Toplum Örgütleri gerekse Meslek Odaları Yöneticilerimizin hepsinin ortak noktası ‘SELÇUK’… Hal böyleyken; kentimize ilişkin problemlerimizin çözüm ortakları oldukları muhakkak…

 

Yaklaşan seçim sürecinde; önce kendimizle ve kentlimizle barışmalı, çözümleri hep birlikte üretebilmeliyiz. Barış kelimesini sadece cümle içinde değil; eylem birliği ile de gerçekleştirebileceğimizi düşünüyorum.

Selçuk, içinde birçok cevheri taşıyan; çok kıymetli bir ilçe… Bu ilçedeki cevherlere hep birlikte daha fazla değer katacağımıza inanıyorum. Belediye ve sivil toplum örgütlerinin birlikte hareket ederek çok güzel projeler gerçekleştirebileceğinin gerek Türkiye’de gerekse uluslararası platformda birçok örneği bulunuyor. Bu şekilde ciddi ve süreklilik arz eden, Selçuk’a daha fazla değer katan birçok işi hep birlikte yapabiliriz.”

 

Köy ve STK ziyaretlerine devam eden; Filiz CERİTOĞLU SENGEL: “Bu süreçte aday adayı olarak tek amacım Cumhuriyet Halk Partisinin iktidarında sosyal belediyecilik anlayışıyla kentte yaşayan insanların bütünleşmesini ve tarımdan, turizm ve ticarete, kültürden eğitime tüm alanları güçlendirecek fikirler ve projeler ile Selçuk’un değerine değer katan işler üretmektir.” diye belirtti.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz