SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

CHP’li Baytekin Ata’nın huzurunda

Güncelleme: 20:37 - 07.12.2023
CHP’li Baytekin Ata’nın huzurunda

Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı Belediye Başkan Aday Adayı Yıldırım Baytekin, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım’da Anıtkabir’i ziyaret etti. Baytekin’e  öğrencileri de eşlik ederken, deneyimli siyasetçi Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktı. CHP’li Baytekin, “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Anıtkabir’de saygıyla ve özlemle yâd ettik. Böylesine önemli bir günde Ankara’da bulunmak bizleri fazlasıyla mutlu etti” dedi.

1-(3).jpg

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 80. yılında Ata’nın manevi huzuruna çıkan Baytekin, O’nu saygı, sevgi, rahmet, minnet ve özlemle andı. Anıtkabir ziyareti sırasında, Ata’mıza duyulan saygı, özlem ve minnet duyguları yaşanırken, duygu dolu anlar yaşandı. 

1-(2)-003.jpg

Belediye Başkan Aday Adayı Baytekin, günün anlam ve önemini ifade ettiği duygu ve düşüncelerinde ise şu sözlere yer verdi: “Bugün, Kurtuluş Savaşı’nın önderi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 80. yılında büyük bir özlem, saygı, şükran ve minnet duygularıyla anmanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Sevgisi kalbimizi, fikirleri aklımızı ve tüm benliğimizi kaplayarak bizimle birlikte ebediyen yaşayacak olan Büyük Önderimiz, medeniyete giden yolda, biz Cumhuriyet’in çocuklarına ışık olmayı sürdürmektedir. Silinmez izler bıraktığı vatan topraklarımızın her bir karesinde, O’nun ektiği fikir tohumlarının sevgiyle yeşerdiğini görmek; çocuğu, genci, yaşlısı demeden Atatürk’ün izinden yürüyen milyonların varlığını hissetmek, en büyük gurur kaynağımızdır. Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet yolunda yürüyen nesiller olarak bizler, geleceğe de bu mirası bırakmak için var gücümüzle mücadelemizi sürdürmeliyiz. Bunu da Ata’mızın aziz hatıralarına sahip çıkarak, onun değerli fikirlerini yaşatarak ancak başarabiliriz.

1-(4)-001.jpg

Yüce önderimizin fikirlerini aklımızdan hiç çıkarmayarak, her birimiz tüm dünyaya örnek bireyler olarak bilimin ve aydınlığın birer ışığı olmalıyız. Yüce önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü özlemle anıyor, aziz hatırasının önünde saygıyla eğiliyor ve şükranlarımı sunuyorum.”

1-(5)-002.jpg

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz