SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

CHP’li Baytekin Çermiklileri ziyaret etti

Güncelleme: 20:37 - 07.12.2023
CHP’li Baytekin Çermiklileri ziyaret etti

Ziyaretin oldukça verimli geçtiğini söyleyen Baytekin, projelerini anlatarak destek istedi. Dernek yönetimi ve üyelerince oldukça sıcak ve güleryüzle karşılanan CHP’li Baytekin, “Torbalı’yı ortak akılla yöneteceğiz. Sivil toplum örgütleri olmazsa olmazımız. Sizlerin öneri, talep ve eleştirileri doğrultusunda yerel yönetim hizmetlerini en iyi şekilde sunmanın gayretinde olacağız. Her daim iletişim içinde olacağız. Mutlu belediyeciliğin bir parçası da mutlu sivil toplum örgütlerinden geçer. İş birliğimiz her alanda sürecektir” diye konuştu.

‘HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ’

Sivil toplum kuruluşlarının, derneklerin ve odaların, demokrasinin vazgeçilmez unsurları olduklarını belirten Yıldırım Baytekin, “Sivil toplum kuruluşlarıyla, derneklerle, odalarla, muhtarlarla sürekli diyalog halinde olacağız . Kentin gelişimine katkı sunan her kurumla görüşeceğiz . Ortak çalışmalar yapmalıyız. Kentin geleceği ile ilgili, ‘Ben’ değil, ‘Birlikte ne yaparız’ı düşünmek gerekir . Hedefim, Torbalı’ya hizmet etmek ve halkımızın kaliteli yaşamasını sağlamak. Torbalı, hepimizin ortak paydasıdır. Hepimiz burada yaşıyoruz ve yaşamaya devam edeceğiz. Bu yüzden fikirleri, düşünceleri, beklentileri ve sorunları benim için çok önemlidir. Hep birlikte Torbalı’yı geliştirecek ve sağlıklı büyüteceğiz. Torbalı’da bulunan herkesi kucaklayarak, hemşerilerimle birlikte ilçemizin mutlu yarınlarını inşa etmek istiyorum. Düşüncelerinizi, beklentilerinizi her zaman bizimle paylaşabilirsiniz , ben de bundan çok memnun olurum” şeklinde konuştu.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz